Off top, cecha naszego pytamy?

Szukałem jak zrobić ankietę, ale na smarcie chyba się nie da.
Zauważyłem że jest wiele pytań, które są ledwie co muśnięte, podczas gdy rozmowa często rozwija się w innym kierunku. Tak się zastanawiam, czy to jest dobre czy nie.
W gruncie rzeczy jest to bardzo fajne, bo lepiej się poznajemy, no i może też rozumiemy przez to.
Tylko czy to ma być cel naszego forum?
Co o tej szczególności tego forum myślicie?

2 polubienia

Wiele osób ma w profilu zaznaczone, że nie przeszkadza nam odbieganie od tematu, a to oznacza, że trzeba mieć na uwadze naszą spontaniczność , improwizacje i inne takie :smiling_imp:

4 polubienia

A ja mam proszę nie odbiegac

1 polubienie

Czyli czujmy się jak u siebie w salonie. Też mi się to zaczyna podobać. A przy okazji o czymś pogadajmy.

5 polubień

Podobny system działa w przypadku plotki.

Informacja, że jedna baba drugiej babie wsadziła do doopy grabie, po interpretacji kilku osób, ewoluuje.
Już czwarta osoba, która dowiedziała się o wojnie bab, jest przekonana, że to nie były grabie.

6 polubień

To znaczy, że Twoje pytania @GumowyKrokodyl muszę omijać szerokim łukiem.

Odpowiadając na pytanie, oświadczam iż zupa grzybowa jest najlepsza… :wink:

11 polubień

Zauważyłem że często pytania zaczynają żyć swoim życiem. Kilka dni temu wrzuciłem temat o Grenlandii z rana, po czym poszedłem do pracy… to był błąd.

2 polubienia

To jest portal towarzysko dyskusyjny, z naciskiem na to pierwsze. Dlatego postulowałem o inną nazwę.

6 polubień

To nie tak @ciekawie, po to zrobiliśmy takie ustawienia,żeby inni je uszanowali, każdy ma do tego prawo, jeśli się zdarzy , że ja z rozpędu chlapnę kilka postów odbiegających od tematu, masz prawo to zgłosić do moderacji i umieścić mnie w ignorowanych .

3 polubienia

Jednym słowem ten portalik jest pretekstem do prowadzenia życia społecznego, jakkolwiek trochę utopijnego bo wirtualnego.

2 polubienia

Nawet najmniejszej ochoty bym nie miał @anon75849589. Po prostu jest to ciekawy fenomen tutejszy. Do tego na całkiem wysokim poziomie kultury rozwijający się .

4 polubienia

Na poprzednim bylo to samo. Jest moim zdaniem jedna z zalet forum.

6 polubień

To forum,nie jest tematyczne.
Raczej rozrywkowe,z luznymi rozmowami.
A i wielu uzytkownikow zezwala na odchodzenie od tematu.
Ot takie rozmowy o wszystkim i o niczym.

6 polubień

Ale byloby to zerwanie z dluga tradycja - taka calkowita zmiana nazwy.

Najczęstszym odbieganiem od tematu jest polityka lub lizanie sobie tylkow przez członków reżimu

Ktos tego przestrzega? :joy::rofl:

No wiesz @ciekawie, skoro ktoś prosi nie odbiegać od tematu a ja sobie swawolę, z kulturą nie ma to nic wspólnego :innocent:
Mam tego świadomość, jestem tu przede wszystkim dla rozrywki, nikogo nie chcę krzywdzić, jeśli jednak mój brak subordynacji odbierany jest jako złośliwość ( a tak nie jest) to trzeba mnie ustawić do pionu .

2 polubienia

Wysoki poziom kultury, powiadasz/piszesz?
Ja zauwazam spadek radykalny tej kultury od pewnego czasu
Mnie odchodzenie od tematu nie przeszkadza, ale wulgarne wyzwiska tak i to bardzo

1 polubienie

Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie.
:smiley:

8 polubień