I co? Żyjesz tylko dlatego, ze forum przewiduje sanatorium
Dalej polecam DSHN (doskonały system harmonii natury)
Przypuszczam, że zdecydowanie przeżyję to forum.
Ranny Putin na obrazku?… pomarzyć można. W filmik oczywiście nie klikam, bo nie mam zamiaru komuś dawać zarabiać na fejkowych materiałach
To mogłeś wcześniej powiedzieć, żeby nie klikać ![]()
Dla mnie Putin może wyparować
Nadmiar formy nad treścią
Czy on zyje?
Lenin pewnie tak

skojarzył mi się z tortem choć to lekko makabryczne, bo teraz są torty w różnych kształtach…Ale jak wziąć pod uwagę głód w Ukrainie, jaki wywołał wujaszek s. to moje skojarzenie nie jest całkiem dziwne . …
Czy teraz jest glod w Ukrainie? Punktowo pewnie tak, ale kolezanko ktos kiedys zasial wiatr i usiluje zaklamac rzeczywistosc
O to to mi chodzi…ludzie jedli ludzi wtedy ![]()
Jeśli ten zbrodniarz jest dla kogoś OFIARĄ wojny, którą rozpętał, to znaczy, że ten ktoś jest ruskim trolem.
To skoro juz popełniłaś kliknięcie napisz o czym to, bo ja oceniam tylko okładkę ![]()
Jakieś wojenne scenki (walki, strzelanina) . Wyłączyłam po minucie, bo nie wciągające.
Obawiam sie, ze samo wstawienie filmiku juz jest odpowiednikiem klikniecia.
Teraz to jedno widzisz , co innego slyszysz a sasiadka i tak wie swoje.
