Ofiary wojen

I co? Żyjesz tylko dlatego, ze forum przewiduje sanatorium

Dalej polecam DSHN (doskonały system harmonii natury)

Przypuszczam, że zdecydowanie przeżyję to forum.

Ranny Putin na obrazku?… pomarzyć można. W filmik oczywiście nie klikam, bo nie mam zamiaru komuś dawać zarabiać na fejkowych materiałach

To mogłeś wcześniej powiedzieć, żeby nie klikać :grin:

Dla mnie Putin może wyparować

Nadmiar formy nad treścią
Czy on zyje?
Lenin pewnie tak
image

skojarzył mi się z tortem choć to lekko makabryczne, bo teraz są torty w różnych kształtach…Ale jak wziąć pod uwagę głód w Ukrainie, jaki wywołał wujaszek s. to moje skojarzenie nie jest całkiem dziwne . …

Czy teraz jest glod w Ukrainie? Punktowo pewnie tak, ale kolezanko ktos kiedys zasial wiatr i usiluje zaklamac rzeczywistosc

O to to mi chodzi…ludzie jedli ludzi wtedy :frowning:

Jeśli ten zbrodniarz jest dla kogoś OFIARĄ wojny, którą rozpętał, to znaczy, że ten ktoś jest ruskim trolem.

Ci co przezyli? Niekoniecznie musieli byc kanibalami.
Moje zapasy sadelka pozwola mi pewnie jakis czas przetrwac. Zanim sie nie wezme za sezonowana szynke blizniego


Złap dystans
Swiata nie zbawisz

To skoro juz popełniłaś kliknięcie napisz o czym to, bo ja oceniam tylko okładkę :wink:

Jakieś wojenne scenki (walki, strzelanina) . Wyłączyłam po minucie, bo nie wciągające.

Obawiam sie, ze samo wstawienie filmiku juz jest odpowiednikiem klikniecia.
Teraz to jedno widzisz , co innego slyszysz a sasiadka i tak wie swoje.