Oglądacie kreskówki?

Niestety, @collins02, tacy jak Ty i ja to już antyki :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Usmiechnąłem sie…
Ale faktycznie wniosek jest przygnebiający.

2 polubienia

@Szczery_do_BULU Raczej perły z lamusa :joy:

2 polubienia

Z technicznego punktu widzenia, Shrek to nie kreskówka, tylko animacja 3D. Niestety technika kreskówek powoli przechodzi do lamusa.
Filmy animowane adresowane dzieciom oglądam jak się nadarzy okazja. Wiele z tych filmów ma to do siebie, że często trzeba być już dorosłym, żeby wyłapać wszelkie niuanse w nich zawarte. Często bywa, że różne smaczki wyłapuje się dopiero za którymś tam oglądaniem (tak właśnie było u mnie ze Shrekiem). A do dziś najbardziej lubię Wall-e.

4 polubienia

@czarny_rycerz Większość nowszych kreskówek ma to do siebie, że mają dwa poziomy: warstwa znaczeniowa zapewniająca zabawę dzieciom i druga adresowana do dorosłych odbiorców - no i fajnie można oglądać całą rodziną.

3 polubienia

Nie przepadam, szczególnie gdy dana bajka leci już któryś raz z rzędu.

2 polubienia

Z Gwieznych Wojen zrezygnowalam jak obejrzalam poprawiona wersje gdzie elektronika zastapila pluszaki

1 polubienie

Ulubiona kreskówka? Musiałbym pomysleć :wink:
541284493.jpg

Fajna polska kreskówka to “1001 złych uczynków”

1 polubienie

Kiedy ja zrobiono?

2 polubienia

Z dziesięć lat temu? Tak około. Nawet ponoć w TV szła, ale potem ją zdjęli :slight_smile:

2 polubienia

Cenzor wiecznie czujny?

2 polubienia

W ostatnich miesiącach kreskówki oglądam rzadko, ale niedawno oglądałem serial “Egzorcysta” Bartosza Walaszka. (można w całości obejrzeć na Netflixie, 4. sezon widnieje jako osobny serial)

3 polubienia

Też oglądałem Egzorcystę :slight_smile: Nie da się ukryć, że klimat bardzo polski

1 polubienie