Oglądacie kreskówki?

Oglądacie kreskówki? Właśnie trafiłem na Shreka, zajefajny film dla dzieci i dorosłych. A Wy macie jakieś kreskówki, które lubicie?

3 polubienia

Shreka oglądałam. Dobry!

2 polubienia

Tak. Zdarza mi się :wink: “Shrek”, “Igor”, “Koralina”, “Opowieść wigilijna”, “Sklep dla samobójców”, “Mary i Max”, “Wall-e”, “Madagaskar”, “Epoka lodowcowa”, “Kraina lodu”. Większość kreskówek ma po kilka części ale te pierwsze są zwykle najlepsze.

4 polubienia

Dawno nie oglądałem ale jako smark uwielbiałem Tom i Jerry.

2 polubienia

Nie mam jakoś

2 polubienia

Tom & Jerry u nas leci przed seansami w naszym kinie Drive-In Albo diabeł tasmański :wink:

2 polubienia

Teraz mi się włączają jak reklamy, przewijam stronę / nie na Pytamy / i są. Gdzieś jakaś ukryta subskrypcja się chyba przykleiła

1 polubienie

Jasne że tak. Z polskich Bolka i Lolka a z importu Disneya.

Niektóre kraje już nieaktualne …

2 polubienia

Nie mówiąc o tym, że Karaiby potraktowano po macoszemu… :wink:

1 polubienie

Wtedy Myszka Mickey nie była jeszcze tak dobra z geografii. Teraz powinna zrobić nowy film. Ale o ile wiem, jej się już nie chce :upside_down_face:

2 polubienia

Geografia polityczna to faktycznie ciągła nauka. Prawie jak medycyna :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

kombinator?
od dawna dorysowac irzeba

1 polubienie

ma partneke

1 polubienie

patent
benadziejny

1 polubienie

moze nie byc polityki? swieta sa
i gwiazdki

2 polubienia

No i ok…Ale czy to jeszcze kreskówka?
Obejrzalem Ekspres polarny i podobnie jak w innej produkcji Zemeckisa,[Opowiesc wigilijna z Careyem] animacja i udzial aktorów to niemal jedno…Granice sie zacierają…

1 polubienie

Ekspres to chyba najgorsze co widziałem. Ale obserwację masz słuszną, z jakiegoś powodu postacie animowane są podobne do właścicieli ich głosów :slight_smile:

1 polubienie

Też jestem zawiedziony.Ale coreczka Marvina Gaye’a,chcąc niechcąc,przyciaga oko.
Bo nie wiadomo co jest ludzkie a co animowane…
Boje sie ze zbliza sie czas gdy MM czy Claudia Cardinale…
Ach…Nie kuśmy losu… :thinking:

1 polubienie

To już się dzieje. Martwa Carrie Fisher w ostatniej części Gwiezdnych Wojen była kompletnie komputerowa…

1 polubienie

Straszne…Jako milosnik kina,autentycznie,boje sie.

1 polubienie