Oglądal ktoś już Annabelle 3?

Mam jeszcze do wydania aż 400zl dzisiaj. Nie wiem co z tym zrobić :rofl: sklepy zamknięte teez

“To” ma specyficzny klimat, taki sam jak np. “Stranger things”, też bym je nie do końca określiła jako horror, ale podobało mi się.
A z innych takich nie do końca horrorów, ktpre jednak mają fajny klimat i mi się podobały, to np. Babadook (bardziej film psychologiczny, trochę też o dziecku), i typowy horror, ale za to super, też z dość specyficznym klimatem i małą ilością jump scenek na rzecz właśnie budowania klimatu i w miarę inteligentnej fabuły, “Sinister” (tylko błagam, nie oglądajcie drugiej części, bo to jakiś dramat był), z nie-horrorów-cała sekwencja z Pale Manem z “Labiryntu Fauna” ma bardzo gęstą atmosferę i trzyma przy ekranie właśnie tym napęciem, nie jakimiś przerabianymi 1000 razy fizjologicznymi chwytami typu jump scare’y, dużo krwi itp.

1 polubienie

Nie oglądałam, ale na Annabell narodziny zła bałam się strasznie. Siedziałam przez pół filmu spięta na maksa i z zamkniętymi oczami. Otwierałam, kiedy już czułam, że nic strasznego się nie dzieje. Byłam ciekawa i oglądałam, ale jak wyszłam z kina, było ok. 23, to bałam się, że będę bała się w nocy iść do łazienki :smiley: