Ogłaszam konkurs na Moderatorów

groźba? :wink: Ja się nie boję. Swoją drogą wiesz ile razy byłem moderowany na pytamy.pl?

2 polubienia

Wybierzcie mnie a zrobię wam dobrze XD

pewnie ani razu @anon86894402 , pamiętam, że zawsze grzeczny byłeś :smiley: .
Ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

1 polubienie

Raz byłem :slight_smile: nowy mod chciał wypróbować panel :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Gdybym był modem, to bym Wam usunął to pytanie… wraz z pomysłem wyborów. :wink: Nie idźcie w wybory, konkursy. Kurcze, admin musi mieć jaja i podejmować decyzje. Pytamy zaczęło wybory, bo admini byli do doopy. Macie szansę wyciągnąć z tego wnioski. Tak jak pisze @anon44086484 - podejmuj swoje decyzje i nie dziel się odpowiedzialnością. Po prostu. To jak statek: kapitan jest tylko jeden, marynarze nie głosują na 1 oficera, bosmana itp…

8 polubień

I musi mieć czasem jaja :slight_smile:

1 polubienie

@Szczery_do_BULU wyślij na PW zapytanie do osób, które byś widział w tej roli. Jedni odmówią, inni się zgodzą. I tyle. A później to ogłoś.

4 polubienia

ja to napewno odpadam w przed-biegach:joy::zgubilam sie ze znalezieniem strony:joy::joy::joy:a w moderowaniu to dopiero bylabym sierota:joy::joy:

1 polubienie

Jak to czasem? Hahahaha :joy: popłakałam się :upside_down_face:

1 polubienie

No w przenośni…przeca…

Przeca wiem… :grinning:

1 polubienie

Wybacz, ale… musiałbym wiedzieć kim jesteś żeby w ogóle rozważyć oddanie na Ciebie głosu, Gumowy Krokodylu.

Ja bym zaproponował Collinsa, jednak pewnie nie będzie chciał moderować.

1 polubienie

To ten nick z dużą ilością polskich znaków.
Zdecydowanie NIE na moderatora :-1: (bez urazy)
A ogólnie to też jestem za tym, żeby @Szczery_do_BULU sam sobie wybrał współpracowników, a my tylko ich zaakceptowali lub zgłosili ewentualny sprzeciw.

3 polubienia

A dlaczego Nie na moderatora? Od czego to według ciebie zależy? Xd

Uważam, że najlepiej, gdyby kandydatury zaproponował szczerze szczery. Tak, jak on to widzi.Jeżeli ktoś z zaproponowanych się zgodzi zostaje szeryfem, jeżeli nie spytać następną osobę. Robić to jawnie. Ja, na ten przykładowy przykład, moderatorem nie chcę być.

2 polubienia

Od nieskazitelnej opinii i widzimisię administratora. Napisz CV do admina i list motywacyjny, to może dostaniesz tą robotę
:smile:

2 polubienia

Ja też uważam, że @collins02 by się nadawał. Wydaje się być obiektywny. Mój głos ma.

2 polubienia

Byle nie żaden PiSowiec bo żyć nie da.

Mamy tylko 1 bo reszta uważa że będą tu banowani za poglądy.

1 polubienie

Współczuć im nie będę. Płakać też. Wyjątkowo mam na nich alergie z pełną wzajemnością.

1 polubienie