Ogłaszam konkurs na Moderatorów

vera223,popieram.I mam nadziej ze moderator bedzie bezwzgledny.

Ja powiem czego ja nie będę akceptował. Multikontowców takich jak tensor czy garniak. Raz narozrabiałeś nowe konto ci nie pomoże.

4 polubienia

Popieram,jak najbardziej…A oni tu weszli?

1 polubienie

Na razie nie.

Ale chyba to nie jest takie łatwe @anon25287923, no chyba, że po IP będziesz od razu likwidował, ale to też można jakoś zablokować, czy ukryć (nie znam się…) , ale wiem, że coś takiego istnieje…

mam dużo możliwości i naprawdę trzeba by troll się napracował by miał 2 konta.

1 polubienie

@Szczery_do_BULU się musi wypowiedzieć, myślę, ale go kurczę nie ma…

Jest ale nie powie nic nowego bo wiem jakie mamy możliwości.

W takim razie, to balsam na moje serducho @anon25287923 !

2 polubienia

Garniak tak ale tylko raz. jak będzie obrażał czy coś innego dostanie bana i brak możliwości rejestracji.

I na moje.
A co do moderatorów, to wrabiam z zimną krwią collinsa w nadziei, że mi z zimną krwią kopa nie wypali.

2 polubienia

Też go widzę a tu moderacja nie jest trudna.

1 polubienie

Eeeee, trochę za daleko :wink:

1 polubienie

Tak potwierdzam, jest trudna…to nie jest bułka z masłem, jak na pytamy.pl, a mam porównanie.

2 polubienia

Ja jestem osobą raczej propisową i przez kilka lat moderowania na Pytamy nigdy nie próbowałem karać nikogo za poglądy. Tak więc wypraszam sobie.

4 polubienia

a ja przeciw i nikogo za to karać nie będę.

1 polubienie

Powiem ci tak jeśli jesteś modem nie powinieneś być stronniczy. Jedna z modek na pytamy była i źle skończyła.

“Dość procesow za poglady polityczne”…Jedno z haseł podczas stanu wojennego…
Jestem mu wierny do dzisiaj ale…Za wyjatkiem komunizmu i nazizmu.
Muszą istniec granice.

2 polubienia

Ja wręcz przeciwnie - jestem anty.
Alle wiem o tym, że Ty nie, i zawsze o tym wiedziałam…
I zawsze też uważałam, że byłeś jednym z najwspanialszych modków na dawnym pytamy, właśnie za to, że nie byłeś stronniczy @MistrzVarflock między innymi oczywiście.
Zimna krew, obiektywizm i to co sobą przedstawiałeś zawsze mi się podobało. Silny z Ciebie facet musi być swoją drogą, że emocje zostawiałeś w tyle.
Koniec, kropka.

2 polubienia

Ja miałem z mistrzem czasem zatargi. Ale teraz nie czas na to i nie miejsce. Nie mam zamiaru nikogo rozliczać mam być uczciwy i bezstronny.

4 polubienia