Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

Piwo to moje paliwo

1 polubienie

Miły wieczór.
Leci Metallica
:beer::love_you_gesture:

móglbyś pomóc? Pożyczę Ci bluzkę.

1 polubienie

Niemcy to porażka. Tam musiało być silne ruskie lobby

1 polubienie

Ponura niedziela
:cloud::beer:

3 polubienia

Nie ponura. Miła. Zapal świeczkę i od razu poprawi Ci się nastrój, bo zrobi się miło i przytulnie. Taka drobnostka naprawdę potrafi poprawić nastrój.

5 polubień

Bardzo lubię światło świecy. Dziś tez sobie zapaliłam!

3 polubienia

To jest preludium do piszczenia przed poniedziałkiem. Pomyśl sobie, jakim jesteś szczęśliwcem, że masz dokąd wyjść i cieszyć się, gdy akurat nie oglądasz szefa na oczy …

2 polubienia

@Nunu Protesty pomogły i rząd niemiecki zdecydował jednak, że te czołgi Ukraina dostanie.

4 polubienia

Mglisty, szary poniedziałek. Pozdrawiam z roboty. Na gazie bez alkoholu.
:cloud::yawning_face:

1 polubienie

No i widzisz :smiling_face: już po poniedziałku. :sparkles:

2 polubienia

Kolejny ponury, szary, depresyjny i zimny dzień :beer:

2 polubienia

Ale wtorek chociaż …

Jak jest piwo, o żadnych depresjach mowy nie ma.

2 polubienia

Czyżby sobie zrobił test Wielkiej Piątki? Chyba nie… :thinking:

1 polubienie

Żadnych testów nie robiłem… ostatnio.

1 polubienie

Nie tylko protesty spoleczne. Jestem troche zaskoczona, z tego sie nie porusza w PL (ale moze mam nieco schize ekonomiczna) - ostatnie kilka dni to spotkania na najwyzszym szczeblu Hiszpanii i Francji oraz Francji i Niemiec.
Uruchomienie projektu produkcji ‘niebieskiego’ wodoru i zgoda Francji na transfer tego gazu do Niemiec. Co prawda przedsięwzięcie (gdzie UE jest gwarantem) jest ma kilka lat, a jego dalszy rozwój praktycznie nie ma ograniczeń, bo przystapieniem do niego są również zainteresowane kraje Afryki polnocno -zachodniej, uniezalaleznia w duzym stopniu gospodarke zachodniej części Eiropy od ruskich.
Ile wytargowali dla siebie Niemcy? W kazdym razie nie tylko protesty społeczne, nie rewolucja (zresztą od kiedy poza jedną dość znaną jaka bylo dzialanie Gandhiego sa one tak naprawde skuteczne? )
Ja rozumiem obawy dt.
czy zdąży sie przeszkolic odpowiednio szybko operatorów tych pojazdów i co bedzie, jeśli ta technologia wpadnie w ruskie lapska?
Przedsięwzięcie takie wymaga tez stworzenia sieci logistyki i planów gdzie i jak użyć skądinąd bardzo niebezpieczny dla wroga, ale jednocześnie wrazliwy (jesli jest bez wsparcia) sprzet.
Dobrze, że zgoda jest, bo wole nie myslec o nastepstwach “niesubordynacji” w ramach NATO. Juz rys, jakimi sa stan prawie wojny miedzy Turcja i Grecja czt spezeciw Turcji w przypadku rozszerzania paktu wystarczą.

1 polubienie

W pół do weekendu.
Ponura środa. Zachmurzenie całkowite, 2 stopie.
:cloud::beer:

2 polubienia

image

4 polubienia

Już prawie piątek czyli weekend :beer:

2 polubienia