Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

Oł je
:snowflake::snowflake::snowflake::beer::beer::beer:

1 polubienie

Mroźna sobota :snowflake::beer:

1 polubienie

Jakoś tak szybko leci ten weekend.
:snowflake::beer:

2 polubienia

No bo on taki trochę leciwy już jest.

1 polubienie

Z brzucha to on jest podobny do mnie! :joy:

2 polubienia

Czas jojczenia nadchodzi…

1 polubienie

ojojojoj!!! :scream: :joy:

1 polubienie

Deviluś, połączmy się w bólu :roll_eyes: Dobry sen to podstawa…żeby przetrwać poniedziałek. 80proc.Polaków nie lubi swojej pracy, pozostałe 20jej nie ma.

4 polubienia

Ja śpię raczej dobrze. 6-7h w dni powszednie. W weekendy elastycznie.

2 polubienia

Wyż z północnego wschodu. Słońce i mróz
:beer::snowflake::sun_with_face:

1 polubienie

Na chlodzeniu piwa zaoszczedzisz

1 polubienie

Pewnie, że wyż skoro to już koniec poniedziałku. Ogłosił i poszedł opijać minięcie poniedziałku…

1 polubienie

Prawidłowy produkt powinien posiadać minimum 40% czynnika poniewierająco - upodlającego. Substancja ponadto ma być odpowiednio schłodzona. Niewskazane jest przyjmowanie jej do organizmu z naczyń metalowych czy plastikowych, choć, jak jest sytuacja awaryjna to i z garści można spożyć, tylko, żeby kropli nie uronić, bo to szkoda nieodwracalna jest.

Kolego @Devil gdy zdarzy się wam po spożyciu, że na powrocie znajdziecie się na bardzo długiej drabinie, to znaczy, że czołgacie się po torach kolejowych… :joy: :rofl:

2 polubienia

Znów środa. Ktoś mi zrobi loda?
:grin:

Właśnie przed chwilą przez okno widziałem takiego jednego chętnego, sąsiad, ale on jest euroafrykańczyk. I on lubi robić loda. Manicure ma i makijaż, zadbany jest… Szedł ze swym pudelkiem. Białym. Torebkę miał różową. Murzyn, nie pudelek.

3 polubienia

Ok rezygnuję.

2 polubienia

Nie wiesz co tracisz. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Rasista :stuck_out_tongue_winking_eye: :smile:

4 polubienia

Już Ci znalazłam chętną. Jak się umyje czasem, to jest wtedy zupełnie biała,. Cieszysz się?

4 polubienia

Polska Grażyna karyna