Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

W zasadzie, czemu nie? Pogoda jest w sam raz.

1 polubienie

Za ciepło kapkę
:beer::beer::beer::beer::hot_face::sun_with_face:

1 polubienie

Burzowo
:zap::beer::beer:

1 polubienie

Koniec weekendu :pensive: Znów aligatorzyce :crocodile: :crocodile: czekają na żer

1 polubienie

Raczej osy

2 polubienia

Dziś poniedziałek, więc weekend się zbliża…, co to jest te 4 dni…? :joy:

3 polubienia

Można odhaczyć
:+1::beer::beer::beer:

1 polubienie

Tylko swoich harpi nie rozpieszczaj za bardzo tych :lizard: :snake::rhinoceros: :gorilla:
:hearts: “Weź przykład z pań pracujących w urzędach. To zimnokrwiste zabójczynie schowane za monitorami z pasjansem. Możesz się na nie obrażać,wydzierać, rzucać papierami i machać rękami. Nie robi to na nich wrażenia. Usłyszysz od nich co najwyżej “proszę na mnie nie krzyczeć” lub “proszę wrócić z brakującym formularzem”. Gdybyś przystawił im lufę do głowy, to ze spokojem podniosłyby wzrok i oznajmiły, że pozwolenia na broń są wydawane na drugim końcu korytarza po lewej. Czegokolwiek nie zrobisz, one zawsze wygrywają.”

1 polubienie

Deszczowy wtorek
:cloud_with_rain::cloud_with_rain::cloud_with_rain::beer::beer::beer:

2 polubienia

U mnie ten deszczowy wtorek ciągnie się od ostatniej środy…, kurła…

2 polubienia

Ale poyebany ten początek sierpnia. I jedź tu nad polskie morze
:cloud_with_rain::sun_with_face::beer::beer::beer:

…ogłosił i poszedł do samego :imp:

U mnie poyebana połowa lipca i początek sierpnia. Wczoraj, to już kompletna jesień była, zimno, lało cały dzień i piździło jak w kieleckiem.

A u mnie wczoraj był wyjątkowo piękny wieczór. Ciepło i księżyc w pełni na niebie. Cudownie. :smiling_face:

1 polubienie

Od rana leje…, kurna…

2 polubienia

Jakie leje? Od bombów?

Bąbardujom Holendrów? :boom:

3 polubienia

A może kolega @birbant żali się, że od rana go ktoś bije? :thinking:
Lećmy ratować!
Naszego biją!
em50

3 polubienia

:saluting_face: :ninja: :person_fencing:

2 polubienia

Jeszcze się zastanówmy, bo może mu ktoś od rana daje rumuńskie monety i on nie ma co z nimi zrobić?
Yyy… to tym bardziej lećmy! Pomożemy wydawać! :smiley:

3 polubienia

A te rumuńskie monety mają jakąś wartość? Bo może nie ma o co kruszyć kopii, zwłaszcza, że nie Birbant nie jest za blisko.

3 polubienia