Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

Myślałam, że mamy tu jednego lub kilku ekspertów :roll_eyes: A tu nie tylko nasz ekspert od rekinic :shark: jest ekspertem od alkoholi…

1 polubienie

Ichtiologia rekina to zainteresowanie uboczne…

1 polubienie

On już endorfiny kumuluje, żeby przetrwać od poniedziałku.Nawet otruć tych surykatek nie może :frowning:

Surykatki sa sliczne

1 polubienie

Ale leje
:cloud_with_rain::cloud_with_rain::cloud_with_rain::cloud_with_rain::cloud_with_rain::cloud_with_rain::cloud_with_rain::beer:

1 polubienie

U mnie nie :frowning: :frowning: :frowning:

Leje, ale zar z nieba…

1 polubienie

Koniec pierwszego tygodnia sierpnia zapowiada się deszczowo i pochmurnie. Przewidywane są nie tylko porywiste podmuchy wiatru, ale również gradobicie i podtopienia. Według synoptyków temperatura nie przekroczy 15 stopni Celsjusza.
Prognozy na najbliższe dni przewidują, że ciepło zacznie się robić w okolicach połowy przyszłego tygodnia, czyli ok. 8 sierpnia. Z każdym kolejnym dniem pogoda będzie się poprawiać. Najpierw będzie ciepło, niemal upalnie, bo prawie 25 stopni. W kolejnych dniach, w niektórych regionach termometry wskażą nawet 35 stopni Celsjusza, przewidują Fani Pogody.
Słoneczne dni utrzymają się ok. tygodnia, czyli do ok. 15 sierpnia. Potem znów wróci do nas powietrze znad Atlantyku. Będzie na przemian słonecznie i deszczowo.
@devil by dał tego lania trochę … :cloud_with_rain:

A ty co? Pogodynka?

1 polubienie

:slight_smile:
Jutro znów połowy wielorybów, ale chociaż karierę robisz…

1 polubienie

Hajs robię

1 polubienie

siedziwszy w wielorybniku…

Myslisz, ze kolega to diabel morski?

2 polubienia

:roll_eyes: :thinking: :roll_eyes:

1 polubienie

Dalszy ciąg jesieni w środku lata. Słońce na szczęście się pokazuje
:cloud_with_rain::sun_with_face::beer::beer:

1 polubienie

Ponoć lato już do końca chce płakać jesiennie. Mi to nie przeszkadza. Wolę to od upałów. A inni? No cóż - pogody nie da się wybrać ani podkręcić. Ja też nie zawsze mam tak, jak lubię :thinking:
Jak za oknem pada, to się fajnie czyta przy cichutkiej muzyce.

1 polubienie

Jutro ostatni dzień jesieni w środku lata
:+1::beer::sun_with_face::beer::sun_with_face::beer:

2 polubienia

U mnie trzecia fala upałów.
W magazynie wysylkowym, gdzie zwykle się zaopatruje zabraklo piwa…
Zawsze są jakies punkty rezerwowe z tutejsza trucizną, ale tam zawsze mieli czeskie, belgijskie i niemieckie.

2 polubienia

Nieważne. Napijmy się :thinking:

W pół do weekendu
:+1::beer::beer::beer:

1 polubienie