Oh,England...My lionheart!

Dawno nie pisałem pod tym szyldem który konsekwentnie kradne niejakiej Kate Bush :wink:
Uwaga!
Oto plyty za które dzisiaj zaplaciłem 1 funta [ 5 zl. 45.gr]
-Guns And Roses-Appetite For Destruction-
-Jools Holland And His Rhythm And blues Orchestra-…And Friends-
-Skrzypek na dachu-soundtrack z filmu
-Eric Clapton-Journeyman-
-U2-Wide Away In America-

A kiedy wsiadlem do autobusu,kierowca powiedzial:Kasownik nie dziala!!! Właz! :joy:
A potem bylem na mszy gdy po raz pierwszy widzialem ze ks.Cezaremu głos sie łamał,z jakichś przyczyn :thinking:
Dom pusty…
Piekne to czy brzydkie? :thinking:
Ciemno cholera…
Co ja bym zrobil bez muzyki…
W zyciu piekne sa tylko chwile…Ale rozjasnianie listopada to zadanie czasem ponad sily…

3 polubienia

I dzisiaj w lutym,znowu jak w listopadzie.Pogoda przygnębia…Niby mam to w doopie ale czasem,mam też dość…
Szarość jest piękna na starych zdjęciach.A na tych z lat 30-tych,bezcenna!
W codzienności potrzeba jednak chyba kolorów.Rozmaitych bo ludziska to tylko jedna z szans…
Dzisiaj wybyłem z domu bo w …Tesco czy British Heart Foundation po prostu odpoczywam!Brzmi jak bluznierstwo,wiem… :innocent:
Czy za wszystkim czają sie pieniądze?
Te które pozwalają żyć swobodnie,które gwarantują podstawę wolności czyli WYBÓR?
Nie bądzmy obłudni…Jak Cie nie stać to siedzisz w kuchni,palisz ćmiki i obwiniasz wszystko co sie rusza,za swoją nędzę…
Jak cudownie jest wsiąść na rower i zmiatać od wszelkiej dekadencji! Bo ona była fajna chyba tylko w…“Seksmisji” :smiling_face:

Zapomnialem ze taki “nurt” istnieje.Moze wieczorem coś tutaj"ożywię"
PS.Nic nowego nie kupiłem.