Oj będzie QUIZ!

Wlasnie bylem ciekaw czy potwierdzisz :slightly_smiling_face:Brawo!

2 polubienia

Ty pewnie polskich filmow nie znasz wiec calkiem niezle :slightly_smiling_face:

Bo wydawalo mi sie ze filmy wspolczesne sa łatwe a poza tym,niektore pytania o ostatnie 20-25 lat,juz bywaly w innych quizach…
Ten quiz byl troche za prosty,gdy teraz patrze…Ale tez,wiekszosci filmow nie widzialem juz kupę czasu…

4 polubienia

Ponad pol to zgodnie z tradycją u mnie,dobry wynik! :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Przy takich okazjach jak prośba o kolor wywołuj nas (okonek lub mnie) @, żebyśmy zareagowały :wink:

2 polubienia

No skorygowalem przeciez :slightly_smiling_face:

2 polubienia

A jakże i bardzo mi było miło go rozwiązać chociaż w pytaniu, gdzie byli “Zośka”, “Rudy” miałam mały dylemat, bo zastanawiałam się nad dwoma tytułami filmów, ale wybrałam właściwy.

3 polubienia

Dlatego podalem reżysera.Tak sie ubezpieczyłem,ha! :grinning:

2 polubienia

Nie…masz napisać @okonek lub @Bocca-Lupo i wtedy dajesz nam sygnał, że coś od nas chcesz. Nie zawsze czytamy wszystko i jak nas nie wywołasz możemy to przeoczyć :wink:

2 polubienia

Aaa…Ok.!

1 polubienie

Ha, sama bylam dumna…!

1 polubienie

Fajny quiz, miałem jeden błąd - film z Leningradu. To jedyny jakiego nie oglądałem z tych quizowych. 18/19
PS> W jednym z pytań są w zasadzie dwa rozwiązania - chodzi o bohaterów Szarych Szeregów.

4 polubienia

Na pytanie o dwóch snajperach źle odpowiedziałeś? Tam był Stalingrad.
O Szarych Szeregach rozmawialiśmy wyżej i dlatego w pytaniu jest podany reżyser filmu :wink:

A kto by tam reżysera pamiętał?

1 polubienie

Ja nie pamiętałam i po wahaniu zaznaczyłam dobrze, ale szczerze myślałam, o tym drugim filmie :wink:

15/19
Najpierw łatwo - bo wszystkie widzualam…potem takie co nie widzualam ale dobrze ustrzelilam.lub nie ( ta plaza)…a potem parę glupich błedow( jak nazwisko Hubala lub tytul filmu radzieckiego - te co zaznaczylam tez patetyczny i wojenny i pomylilam a widzialam oba) i nie pamiętam co jeszcze źle.
Dodam ze Lecą żurawie w dzieciństwie plakalam zawsze w tym samym miejscu. A i tak chcualam film oglądac po raz kolejny.
Juz wiem _ tych snajpetow nie znalam zupelnie

5 polubień

A tego pojedynku to w ogole nie kojarzę

1 polubienie

W tym drugiem ( starszym) tez występowali. Ale on opowiada tylko jakby fragment wydarzen.
Tego nowego nie widzualam. Ale ksiązje znsm bardzo dobrze ( raz ze swojej szkoly dwa zd szkoly corki)

1 polubienie

Film z pojedynkiem dwóch snajperów w Stalingradzie warto obejrzeć to dobry film.
Świetne role aktorskie…polecam.

3 polubienia

Tak.Dlatego podalem rezysera.