Onet i wszystko jasne?

Kurła jak oni robili to badanie?! W zakrystii? W Toruniu?

2 polubienia

Polski Łąd - i wszystko jasne

3 polubienia

Przeciez wszystkie aktualnie problemy w polsce mozna wytlumaczyc na 2 sposoby. Nie ma dowodu na wine pis. To tylko tvn i totalna

1 polubienie

Naprawdę aż tyle ludzi ufa mu? Przerażające i źle rokujące.

3 polubienia

Naprawdę, to ten sondaż o dupę można rozbić. Tak, jak i ten z Trzaskowskim.

3 polubienia

W punkt XD

A ja byłem mistrzem świata, ale też nie mam na to dowodów.

4 polubienia

Ale przeczytales artylul czy tylko nagłowek ? Xd

Co z tego artykułu wynika? Kompletnie nic, same słowa. A opozycja ma coraz więcej dowodów - opinie niezależnych ekspertów, faktury za zakup oprogramowania a przede wszystkim materiały w TVP, która otrzymała od CBA materiały wykradzione z telefonu Krzysztofa Brejzy a następnie przerabiała je i pokazywała w swoich hejterskich materiałach. Czy to samo można powiedziec o rzekomym podsłuchu u Terleckiego?
To klasyczna próba odwrócenia uwagi i powielanie zupełnie juz skompromitowanej narracji typu “a PO robiło tak samo”. Nie, nie robiło!

4 polubienia

To oczywista oczywistść, że coraz więcej ludzi ufa Morawieckiemu. Ja również zacznę.
Uf, uff, ufffff …

3 polubienia

To i ja dołączę
Uffff…

4 polubienia

Tak, wcześniej go znałem, niż ty go tu zapodałeś.

Subtelna różnica jet taka, że na winę rządu w sprawie Pogasusa są ewidentne, niezbite dowody, a reakcją rządu, póki co, jest gadanie bez pokrycia. Najpierw się wypierali, ale już teraz wiedzą, że nie mogą. W cywilizowanym kraju, powtarzam, w cywilizowanym, taki rząd poleciał by ba zbity pysk, ale od 6 lat Polska przestała być krajem cywilizowanym.

Jeżeli się wypowiadam na jakiś temat, to czytam wszystko.

2 polubienia

Jest dowód że Terleckiemu podsłuchiwano telefon komórkowy w latach 70 20 wieku. Wnoszę to po tym że wszyscy wiedzą o jego ciągotach do butaprenu.

2 polubienia

A to na serio?

Miales bana czy nie ? :rofl:

Za co bana? A co do butaprenu tak. Wiadomo oficjalnie że to był swojego czasu niuchacz.

Sam sie wsypał, ze jako hipis się szprycował. Butapren i tri wtedy były ogólnodostępne. :rofl::wink:

Ale widzisz są dowody że mu w 70 latach komórkę PO podsłuchiwało. :rofl:

Taką komórkę z weglem i beczką kiszonej kapusty?

2 polubienia