Osobista tragedia

A wlasciwie
image

3 polubienia

Który to ząb?

Pewnie ten od otwierania piwa :wink::joy_cat: stad klopot :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Dolna 6 po prawej. Duży ząb i duże korzenie.

1 polubienie

To poszukaj kogos kto potrafi nadbudowac tak jak opisalam.

Chcę iść do drogiego ale dobrego. Oby tylko nie nie był na urlopie.

1 polubienie

Drogi nie jest gwarancja umiejetnosci.
I nie pisz, ze na zachodzie t lepiej robia. Dentysci, ktorzy walczyli z moim ubytkiem to rodzenstwo Argentynczykow. Co prawda z wczesniejsza praktyka w USA, skad ich wyrzucono, bo chyba za dobrzy byli. Wiec zalozyli gabinet w pobliskim pueblu. Z Hiszpanii ich nikt nie wywali. A slodyczozerni Hiszpanie maja taka prochnice, ze pracy dla nich nie zabraknie…
A i dla Niemcow, Szwadow, Holendrow czy Anglikow, ktorych tu nie brakuje tez w Hiszpanii taniej niz w rodzimych krajach.

2 polubienia

Ja się nie boję bólu i ceny tylko powikłań. Jeśli czeka mnie kanałowe a pewnie czeka to często są problemy. A ja mam jeszcze ogromne korzenie.

Spokojnie, nie wpadaj w panike. Dobry dentysta nie lubi wyrywac zebow.
A jesli nie odczyasz w tej chwili bólu przy np. piciu zimnego czy goracego to fo leczenia kanalowego daleko.

3 polubienia

Jak przeżyję i wszystko będzie dobrze to dam na tacę czego nigdy dotąd nie robiłem.

666 zł może?

Lepiej kup jakas karme zwierzakom w schronisku.
Wdziecznosc bedzie wieksza.

2 polubienia

Tysz prowda

Puknij sie w różki…
Biskup z glodu nie zdechnie bez Ciebie. A nawet jezeli… :wink:

2 polubienia

Płakać nie będę. W wakacje mniej brudnych dusz mam w piekle. Kilka kotłów musiałem wyłączyć.

1 polubienie

Bo oni dopiero na wypasiona emeryture z Twoich podatkow przechodza. Cierpliwosci…

1 polubienie

Skur*wysyny
Dam na schronisko.

2 polubienia

Czekam na wieprza Dziwisza :rage:

2 polubienia

Oj szlacetnej sloninki wytopisz. Hodowanej na koniaczkach i cymesikach. Z Luckiem sie podziel. Niech tez ma cos z bycia diabłem.

1 polubienie

Lucjan ma wyjebane.