Ostatnie 4 piwa

A gdyby byly to ostatnie 4 naboje?
Kirk Douglas,Burt Lancaster,James Stewart…Ktory podejmowal wlasciwe decyzje?
Pytanie raczej do kinomanow ale i tak,z kategoria mialerm kłopot :wink:

2 polubienia

Wczoraj miałem ostatnie 3 piwa, Dramat. Ale dziś przyszło zaopatrzenie.

2 polubienia

Jutro ide do pracy wiec i tak musze pospać…Czyli pozyje :slightly_smiling_face:
Ale cholera,jest dopiero 8 godzina!!!

1 polubienie

Czasu londyńskiego. W tej chwili u mnie - 21.21

1 polubienie

@birbant
U nas juz ograniczaja kupno niektorych produktow w Penny
Nie wiem czy piwo ale
papier toaletowy
ryz
makaron
mleko
mozna kupic tylko w ograniczonych ilosciach
Nareszcie!

1 polubienie

Co land, to inaczej. Ale, ogólnie, to niemcownia w tej chwili jest najlepiej zorganizowanym krajem w tej zarazie. W Holandii - dupa czarna…

1 polubienie

To nic nie zmienia…W ten weekend pewnie jeszcze zmiana czasu :innocent:
Rany nawet nie wiesz jak mi szkoda ze nie zostalem bokserem i ze Olecha podziwialem tylko w gablotach…Tak bym w cos przypierdzielił teraz… :upside_down_face:

2 polubienia

@birbant
Przyznaje ci racje
Nareszcie moge cos pozytywnego o Niemcach powiedziec

1 polubienie

Spoko, Juras.
A w ogóle postaraj się o jakiś stary worek i napierdzielaj do woli. Dobre na nerwy.

1 polubienie

Boje sie ze za worek posluzy moj landlord…
Ale poki co,slucham żony.Bardziej nerwowa ale jak trzeba mnie uspokoic to jest genialna.Jak ona to robi???
Jutro jade do pracy.Juz sam rower mnie wyzwoli.

1 polubienie

Mogę zaproponować krótki sparing, choć absolutnie bez formy jestem? :grin:

Kategoria?
Bo ja kiedys gdy bylem"normalny",bylem jak Kulej.Chyba lekkoposrednia.Dzisiaj to moje 78 czasem psuje mi humor… :thinking:

1 polubienie

Ja mam jeszcze 3 paulanery i trzy pinty estrella galicia. Nie liczac zgrzewki mahou w ilosci sztuk 12 x 0,3 w puszkach.
Wiec na razie problem filozoficzny mnie nie dotyczy. I tak nie mam ochoty na zadne %%%.
Tak patrze jednym okiem na dziennik - jescze troche tej koronowanej cholerze uda sie cos, co nawet Stalinowi nie wyszlo. Zamkna wszystkie swiatynie, bez wzgledu na rodzaj wyznania.

2 polubienia

Masz Estrelle?Zazdroszcze…
Jak jestem na zewnatrz,podnosze wzrok tylko intuicyjnie gdy spodziewam sie usmiechu :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Wlasnie podali, ze po 15 dniach kwarantanny gdzie poczatkowo najwiekszy popyt byl na straczkowe, ryz, makaron i papier toaletowy obecnie pierwsze i niezagrozone miejsce w koszyku Hiszpana zajmuje piwo :laughing:
Drugie srodki czystosci.

1 polubienie

na dziś 75 - 76.

1 polubienie

Ha!
Niezbadane sa wyroki…

No to…Nie wiem jak to kiedys bylo z lekkosrednia ale to sie chyba miesci w jednym.

Kulej chodził do 63, 5 czyli lekkopółśrednia. Ja mam średnią, Ty półciężką. Według dawnych kategorii, bo teraz coś się zmieniło.

1 polubienie

No wlasnie…Bloody hell…Nie tylko kategorie sie zmienily. :unamused:

1 polubienie