Ostatnio odkryłem w e'LeClerc surówkę "Domową z kiszonej kapusty",

jako uzupełnienie do “Surówki z marchewki” Vital FRESH z Biedronki. Dobra wyżerka za 6 zł dla całej rodziny.

obrazobraz

http://surowki.pl/nasze-produkty/surowki/domowa-z-kapusty-kiszonej.html

1 polubienie

Będziesz miał bąki

Hue hue

sama sobie zrobie, przynajmniej wredy wiem co w surowce jest.
ale jak komus sie nie chce?

3 polubienia

kminku trzeba dosypac, albo majeranku.

2 polubienia

Firmy też są pod kontrolą jakości.

1 polubienie

widzialam te kontrole jakosci…

1 polubienie

Przygotowanie pysznej i harmonijnej surówki jest bajecznie proste. Nie widzę powodów, aby kupować taką gotowiznę.

2 polubienia

Rodzajów gotowych, niedrogich surówek są wielkie ilości w sklepach. Sprawdziłem je i te 2 podane uważam za najatrakcyjniejsze.

1 polubienie

Moimi surówkami wszyscy się zajadają, na czele ze mną samym. :grin:

2 polubienia

ja tez surowki robie sama
a ten kot do towarzystwa
https://video-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t42.4659-2/104045117_3118440914882342_7465974663344737143_n.mp4?_nc_cat=111&_nc_sid=73e57b&_nc_ohc=u0P51B0lJU8AX8JOrfp&_nc_ht=video-mad1-1.xx&oh=8b636615f8930a5c1a72dd0fe655e6a9&oe=5EEB68A6

2 polubienia

Rodzice mieli kiedyś psa, który zajadał się śliwkami. :wink:

znajoma perskiego kota jedzacego swieze ogorki,
a moja kotka na surowy korzen pasternaku reagowala jak inne na waleriane.

2 polubienia

Kiedyś nawet widziałem krowę, która świeżą trawę żarła. Dasz wiarę?? :sweat_smile:

1 polubienie

a ja myslalam, ze wędzony boczek? :rofl:

1 polubienie

W trakcie pewnej sondy ulicznej w Stanach, znaczna część osób twierdziła, że bekon to warzywo. :wink:

1 polubienie

a mleko syntetyzuje sie w fabrykach.
chociaz to amerykanskie w kilkulitrowych kartonach lub butelkach to wykluczyc nie mozna.

1 polubienie

Wszystko możliwe. Sama zobacz:

1 polubienie

Kiedyś pracowałem za czasów komuny na czarno w bundesie w fabryce produkującej przetwory warzywne i też widziałem “jakość i kontrolę”. Zwrócono z powodu przeterminowania ileś tam setek czy tysięcy słoików z czerwoną kapustą. Zamiast utylizować, postawili kilku Polaków przy takich wannach z cieplejszą wodą, żeby odklejali przeterminowane etykiety ze zwróconych słoików, potem słoiki jeszcze raz przez maszynę naklejającą etykiety i już. Nowy towar, najwyższej niemieckiej jakości :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

tiaa, ale bundesmany zawsze byly ekologiczne i te nalepki daja sie odkleic. te na klej kontaktowy nie bardzo.

1 polubienie