Ostatnio tak właściciel zreformował portal "interii", że dla mnie stał się

nie do korzystania. Groch z kapustą, typowy misz-masz obrazkowy. Typowa kapitalistyczna bezmyślność. A był całkiem na poziomie i atrakcyjny.

Został mi jeszcze YouTube i Google.

Portal nie wiem, ale forum na Interii było atrakcyjne jakieś 8 lat temu. Wtedy było tam naprawdę fajnie. I ludzie w swej różnorodności do zniesienia. Było miejsce dla religijnych piewców i dla nawiedzonych guru. Odnalazłbyś się tam. Dyskusje między nimi to była poezja i kabaret. I było miejsce dla zwyczajnych zjadaczy chleba. Tematy były różne od powitaniowych dla lubiących pierniczyć o niczym lub ciągle o tym samym, po tematy psychologiczne, humanistyczne, obyczajowe, krajoznawcze, hobbystyczne, i polityczne, na ktorych wrzały dyskusje tygodniami. Nic nie zostało po tamtej Interii.
Interię zabiły polityka i trolle. Czyli administracja i brak moderatorów, usuwających zbędny element.

1 polubienie

Dużej straty nie ma. Mniej glupot bedzie się czytac
WP, O2, pomponiki, pudelki i spora czesc portali firmowanych przez niegdysiejsza prase papierowa ma tak od dawna. Dojdzie do sytuacji, że wprowadza platne usługi zeby zrekompensowac spadek wplywu z reklam? A moze właśnie o to chodzi?

4 polubienia

Nie dla mnie twoja propozycja, ale plusa za dobre chęci.

Już nie ma co proponować, bo teraz to już wysypisko śmieci, dlatego wierzę, że sam portal stał się tym samym.

To jest sympatyczna stronka. Można ją dać na pasek zadań i normalnie korzystać z kompa i neta, mając kilka godzin atrakcyjnego tła.

Warto też wyjść do lasu lub parku…ale za to akurat dziękuję.

1 polubienie

Ewentualnie można pomiksować takie stronki.

3 polubienia

Najgorsza jest wirtualna Polska. Wielki baner reklamowy.

3 polubienia

Wolę bez podkładu muzycznego ale też piękne!

1 polubienie