Ostatnio zatańczyłem przy...?

…przy różnych piosenkach dziecięcych typu Rolnik sam w dolinie czy Śliczna Ulijanko…w kółeczku… Nawet wczoraj…
A prywatnie to naprawdę mam chęć tańczyc dokladnie przy wszystkim ( no moze oprôcz cięzkiego metalu i wulgarnego rapu)
Lubię tańczyć. A tak dawno nie tańczyłam…

4 polubienia

A ja wyjątkowo pamiętam. Ostatnia piosenka z imprezy którą zatańczyłem :slight_smile:

Świetny numer! Po pierwszej minucie wchodzą trąbki i różne inne dźwięki… raj dla tancerza :slight_smile:

4 polubienia

Ostatnio tanczulem kilkanascie lat temu.
Ipreza na swiezym powietrzu,zespol zadnych hornych lotow.
Lecialy tance klasyczne,czyli walc,tango polka,troche latyno-amerykanskich,z tym dawalem rady.
Ale gdy zagrali Tarantelle,dalem sobie spokoj))

1 polubienie

no to w sam raz na parkiet

Noo,to mozna tanczyc))

1 polubienie

ot parna noc, cygarko, mohito i muzycy
Havana Club?

2 polubienia

Cygaro juz nie dla mnie,rzucilem to cholerstwo.reszta moze hyc,swlaszcza rum,Havana Club)

1 polubienie

Nie… w ogóle w tym tygodniu będę do tego tańczył na nagraniu.

A wiesz, że całkiem niedawno? Właśnie przy ELO. “Out of the Blue” sobie zapodałam :slight_smile: Często mi się same nogi rwą do tańca !

2 polubienia

@Leone ja nie pale, ale nastroj cygarko to nie papierosy

1 polubienie

Ogólnie raczej nie tańczę, więc…polonez przed studniówką :slight_smile:
Przy okazji były jakieś inne tańce, takie najpopularniejsze. Ale pierwszy i ostatni chyba był polonez :slight_smile:
Albo jeszcze lepiej :sweat_smile: -belgijka na wfie na rozgrzewkę.
Chyba, że liczy się jakieś niezobowiązujące bujanie się do rytmu (i serio na tym koniec) podczas rozmowy z kimś, to nie pamiętam, co było ostatnie, ale wtedy to było niedawno.

1 polubienie

A w każdym razie, jak słyszę gdziekolwiek disco polo, to się zwijam :smile:

3 polubienia

Fainy numer… czuć wpływ muzyki karaibskiej i kreolskiej… tańczyłbym :slight_smile:

1 polubienie

przybij piatke

1 polubienie

pochwal sie

Probowalem cygar,jakos mi nie podchodzily.
Terazwole lampke dobrego wina,

jedno drugiego nie wyklucza
ale w kulturze europejskiej cygaro dla kobiety jest egzotyczne
dla mnie tydzien starannego mycia zebow

1 polubienie

Wiesz,rzucilem palenie po czterdziestu kilku latach palenia i nie chce wracac do tego nalogu,chociaz nieraz kusi,przy kawce,czy drinku,by zapalic.

normalka ja wychowana w chmurze dymu tato i palilam za zgoda domu . progenitor ognia mi podawal
jestemi i zylam w strefie przyzwalajacej - moze kiedys uzyje wspomagacza tyton, mam to oswojone

1 polubienie

W nielepszej atmosferzesie wychowalem,dookola bylopiec elektrowni,huta szkla,zaklady chekmczne,huta cynku i olowiu,no i piec kopaln.
Gdy mietrafnie wywiesilas pramie,nadawalo sie tylko do powtornego pramia))