Ostatnio zatańczyłem przy...?

Oczywiscie,pamietając doświadczenia ze sterego forum,moze nastapic lawina discopolowych wynurzeń ale…Jako ze pólnoc tuż,tuż,zaryzykowałem…
A mnie sie przytrafiło…Przy Dinah Shore.To jeszcze z lat 40-tych,z filmu z Bogartem…
Bo jesli nie to to chyba,“Strange Magic”,ELO…

3 polubienia

Jedyne co umiem tańczyć to polonez, chociaż ostatnim co tańczyłem był improwizowany walc na pewnym weselu (starałem się kopiować ruchy innej osoby i szło tylko trochę źle). W każdym razie utworem muzycznym było coś dopasowanego do walcowania (walczenia?).

2 polubienia

tu nie ma miejsca na wynurzenia
ja tam slucham niekoniecznie tego co Ty teraz
daj namiary -

co do tanca? rytm i nie deptac bez sensu
wlasnie gra mi rumba

1 polubienie

Czyli"walczysz",o dobre imie:))
Ja chyba przeciwnie.Nie umiem ale bywa ze trafiam na dziewczyne co potrafi to za mnie…
Szok…Ale takowy przezyłem kiedys tańcząc z czarną Wegierką…Ech…Gdybym byl mlodszy :grin:

2 polubienia

Co teraz?
Sergio Mendes ale to nie on mnie tak nastawił…
To wspomnienia zwiazane z ELO.Plus Slade,ktorzy chodzą mi wciąż po głowie…

Kurde, nie pamiętam kiedy tańczyłam. Mam, na imprezce dla działkowców… Nigdy tak ujowej muzyki nie znałam, tam tylko się upić i do domu.

3 polubienia

No to faktycznie…

1 polubienie

no wlasnie . w PL to jakies pokicanie u ludzi
tu rock itd nie zatanczysz czysto . ale na tubylcze cie zaprosza podreptac, a jak pokazesz rock to spróbuja ot cieszyc sie trzeba

1 polubienie

Ostatnio częściej bywam na pogrzebach…

W Polsce na początku imprezy tańczą zgrabnie, asekuracyjnie, po flaszce wszystkie gatunki przy jednej piosence zauważysz :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

No i jak tu dawac plusa…
Tez tak juz mam…Mam nadzieje ze w pazdzierniku,na 100 lat szkoly,to sie odwroci…

1 polubienie

Częściej bywam na większych imprezach masowych, wtedy się gibię z innymi, chyba najlepiej się bawiłam przy występie Dr mono i bracia Golec.

Taniec “w parze” czy “solo”?
Bo “w parze” to melodii nie kojarzę,
a jeśli “solo” to Was zęby rozbolą,
albo brzuchy…od śmiechu…

2 polubienia

ja będąc młodym dużo na dyskotekach tańczyłem przy cramberis i chętnie bym teraz gdzieś to usłyszał

1 polubienie

Z tego co pamietam to przy ABBIE odstawialam solowki…:slight_smile:

2 polubienia

Chodzi o The Cranberries?

1 polubienie

Ostatnio zatańczyłem przy… padkiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Przy muzyce.

Na koncercie Tiken Jah Fakoly w Berlinie, około miesiąca temu się nieco pobujałem …

6 polubień