Otrzymujesz"oddac"...

Takie dostalem powiadomienie.
Ale gdy chcialem sprawdzic co to znaczy,wyskoczylo:Ups…Ta strona nie istnieje…:))

Wczoraj występowały pewne techniczne komplikacje, wielu z nas w ogóle nie mogło połączyć się ze stroną, ale chłopaki pracują nad tym.

Ok. A co w ogole oznacza to"oddac"?

Pojęcia nie mam.

To było jedno z odznaczeń. Widzę że już je wcieło i dobrze bo nikt za nimi tęsknił raczej nie będzie :slight_smile: Oznaczało że dostałeś 100 i dałeś 100 lubię.

1 polubienie

Czyli tutaj zadnych wyróżników czy innych rankingów nie będzie?

Musimy dopytać szczerego bo on ma możliwość usunięcia takich spraw. Kilka osób skarżyło się na te odznaczenia więc chyba lepiej? A co do rankingów… masz je na karcie użytkownika

1 polubienie

Pytam dla orientacji bo na poprzednim forum,bardzo przyzwyczaiłem sie do najpopularniejszych tematow i korzystalem z tego codziennie.
A co w tych znaczkach takiego zlego ze sie ludzie skarżą to juz na serio pojecia nie mam:)))

2 polubienia

Ok masz tu zakładkę popularne. To to samo.

2 polubienia

I jeszcze jedno by juz nie nudzić.Jesli nie chce kogoś widziec w swoich pytaniach,to moge coś z tym zrobić czy sie nie da?

wchodzisz w profil swój>Ustawienia>urzytkownicy i masz do wyboru wyciszeni i ignorowani.
Przetestowane jak zrobisz ignorowany to na PW też ci wiadomości nie wyśle.

Póki co, to mnie nic tu nie przeszkadza.

No i cosik nie gra.Mimo iz wpisalem maksymalnie przewidziany okres 4 miesiecy,nie moge ignorowac bo pojawia sie brązowa ramka"please,select time frame"

To spróbuj kliknąć czyjś nick. Masz tam przyciski. Wiadomość i normalny. Po kliknięciu normalny rozwija ci się lista. I tam wszystko działa.