Pamiętacie "Modę na sukces"?

@okonek “Mentalistę” i “Elementarny” oglądaliśmy z mężem. Oba wciągające. Chociaż “Mantalista” to raczej lekka humoreska.

1 polubienie

Krwawy kryminal z przymruzeniem oka.
Podobnie jak Bones (tylko tam to juz po drugim sezonie nie zdzierzylam i ogladalam przemadrzala pania doktor i dzielnego agenta FBI jak mi sie przypomnialo :wink:
A jest tego cos z 12 sezonow chyba?

@Descretus @ihtiel @mężatka @collins02 @kaziu Moja Mama oglądała ten serial dla rozrywki i trochę z nudów. Ja przy okazji, nie każdy odcinek. Produkcja ewidentnie niskobudżetowa, wciąż te same wnętrza, tła i niewielka obsada i każdy epizod rozciągnięty w czasie: można było oglądać co 10 odcinek i być na bieżąco z sytuacją. Ciągnęło się to w nieskończoność. Czasem wprowadzano nową postać, żeby odświeżyć fabułę i ten/ta nowy/nowa zaliczali romanse z wcześniejszą obsadą - system każdy z każdym. Znajoma mojej mamy przeżywała każdy odcinek, pragnęła żeby małżeństwo Ridge i Teylor kwitło a tej okropnej Brook życzyła wszystkiego najgorszego. Z serialu można było się dowiedzieć, że teść może zostać mężem, a ślub zawsze się bierze w białej sukni, nie ważne który, no i może być na plaży lub w zamku jak komu pasuje.

6 polubień

@birbant

A to jest Brook. Ten po prawej to jej pierwszy mąż, a ten po lewej to teść, które zostały jej kolejnym mężem :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

@okonek Tylko sprawa tych wszystkich mordów chyba nie została wyjaśniona (chodzi o Mentalistę) - jakoś się to urwało w końcu, albo ja już nie dotarłam do kolejnych odcinków :thinking:

Wyjasniona, RedJohn to byl szeryf, Patrick go osobiscie udusil. Potem zrobili jeszcze dokretke - ostatni sezon, zeby sobie pohasal na wolnosci i dojrzal do malzenstwa z Lizbon.
Oczekujac potomka. I do tego happy end dla wszystkich glownych bohaterow.

Ee tam…, to tylko jakiś gówniany tasiemiec, a ja tu podam fakt.
Aleksander Macedoński jeszcze za życia swego taty, króla Macedonii, Filipa, na pałacowej imprezie wydymał tatowego kochanka, i tatuś się tak zdenerwował, że z mieczem ganiał synusia po całem pałacu. Ponieważ nie dogonił, to synek później został zdobywca wszechczasów…

:grinning:

3 polubienia

@okonek Eeee, noooo taki spojler! :sob:

Mentalista byl w ogolnym rozrachunku serialem sympatycznym, to i trzeba bylo jakims milym akcentem to zakonczyc.
Zli skonczyli w piachu lub wiezieniu, dobrzy zyli dlugo i szczesliwie :joy::joy::joy:

2 polubienia

@waranzkomodo,w moim rodzinnym mieście jest kobieta,która wyszła za mąż,urodziła dziecko lub dzieci,później wdała się w romans ze swoim teściem,rozwiodła się z mężem i związała się z teściem i urodziła mu dziecko :scream:

1 polubienie

Taki uklad to nie jest rzadkoscia.
I tak w rodzinie zostalo…
Znajomy co prawda nie ozenil sie z dziewczyna, ale mieszkali kilka lat razem. W koncu ozenil sie z jej matka.
Dzieci z tego nie bylo.

2 polubienia

Miałem znajomą, co nakryła swoją mamusię z jej narzeczonem, w akcji. Koleżanki narzeczonem, nie mamusi.

2 polubienia

Bylo kęsim ? :joy:

Awantura była, jak cholera, ale, jak się to skończyło, nie pamiętam. To wydarzenie, to połowa lat 70 i miało miejsce w Łebie. W sumie, to sąsiadki moich teściów były.

1 polubienie

@okonek Może tak naprawdę był zainteresowany matką, ale konwenanse i normy społeczne nie pozwalały mu od razu do niej uderzyć…

@birbant Masakra😱

@birbant Tyle że Matka jest tylko jedna a faceta zawsze można zmienić :crazy_face:

po takiej akcji nie ma u mnie “Matka jest tylko jedna”

Znalam czlowieka, ktory zyl w jednym domu z matka i corka ku zadowoleniu wszystkich stron.
Ale kobitki dzielila roznica wieku 16 lat, on miescil sie wiekowo gdzies tak posrodku.

1 polubienie

No i efekty takie jak w Klanie.Zamiast scenarzysty mamy płatnego kabotyna który planując [bo pisaniem tego nie nazwe] poczawszy od 20,30 lub 50 odcinka,stopniowo przestaje myślec a zajmuje sie tym by te wszystkie przejscia z jednego pokoju do drugiego,byly na czas.Bo produkcja goni…

3 polubienia