Pamiętacie tą czołówkę?

Jakie macie wspomnienia?
67278068_10157506058149629_1975034693816418304_n

5 polubień

Pamiętam “W starym kinie” pana Janickiego. Moi rodzice oglądali każdy odcinek.

5 polubień

,W starym kienie’’
Jako dziecko,lubilem ogladac.

4 polubienia

Ba!Jeden z moich ulubionych programow!
Nie odpuszczalem niczego.I dzieki temu moge od razu startowac w teleturnieju z przedwojennego kina polskiego…Powiedzmy jako wielbiciel Iny Benity :laughing:
Tylko…Dzisiaj juz nie ma Wielkiej Gry…
Pan Janicki byl prowadzącym idealnym i to dzieki niemu,kochalem filmy z Busterem Keatonem i Harry Langdonem…

5 polubień

Dawniej mnie to nudziło i śmieszyło. Teraz wspominam z sentymentem. Te czasy już nie wrócą. Jest imax, 3D i wielkie projektory. Bez pianina.

2 polubienia

Stare kino? W tv zamiast obecnej mszy to dawali

2 polubienia

W starym kinie…co za wspomnienia!

1 polubienie

Tak. Oglądałam z tatą stare czarno białe filmy z Dymsza lub Bodo…

3 polubienia

Pamietam. W weekendy chyba jakos bo dziadek wtedy do nas przyjezdzal. Obowiazkowy spacer do lasu, tam nauka tabliczki mnozenia albo bieganie, pompki czy podciaganie sie na drazku. Powrot do domu i lekcja gry na pianinie.
A pozniej wczesny obiad i chyba wtedy gdzies w tle ta czolowka z muzyka mi sie kojarzy…

5 polubień

Fajnego dziadka miałeś. :yum:

3 polubienia

Pamietam,
Teraz stare filmy musze wypozyczac z archiwum biblioteki centralnej
Ale polskich tam nie ma

1 polubienie

To był świetny program że świetnym prowadzącym! Właśnie sobie sobie uzmysłowiłem że pokazywano w nich filmy przedwojenne, które wydawały mi się wtedy strasznie stare, A teraz tyle samo mają te z mojego dzieciństwa.

3 polubienia

Jasne ! :slight_smile: Byłam wtedy siusiarą, ale pamiętam ten program z Janickim.
Piosenka Mieczysława Fogga była dla tego programu inspiracją do czołówki pt. “W małym kinie”.
No dobra, taka stara to jeszcze nie jestem. Znam sprawę z opowiadań… :sunglasses::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

A ja dziadka nie miałam. Nawet na chwilę, nigdy go nie poznałam :frowning:
Ale wiem z opowieści, że fantastyczny był, męski do bólu, patriota prawdziwy - ten ze strony mojej Mami …

2 polubienia

Niezła dyscyplina…Dlaczego akurat przy tym???

1 polubienie