![]()
Nie żyje Stanisława Celińska. Wybitna aktorka i wokalistka miała 79 lat
Usmiechnij sie!!! Jutro bedzie lepiej…
To jedna z tych osób, o których myślałam, że będą zawsze, że są niezniszczalne i nie znikną.
![]()
Kultura jałowieje
Zostanie nam niedługo płytkie i pozbawione emocji AI
![]()
(Trzy znaki, bo się nie da wysłać posta bez trzech znaków)
Nigdy nie była moją ulubioną aktorką ale w ciągu ostatnich kilkunastu lat,zacząłem słuchać jej płyt.I jak to często bywa,albumy owe okazały się na znacznie wyższym poziomie niż płyty znanych piosenkarzy czy tzw. współczesnych "gwiazd"piosenki…
Noce i dnie z jednej strony,Alternatywy-4 z drugiej…No i Nie ma róży bez ognia…Plus niezapomniane Panny z Wilka…Tyle pamiętam bez drążenia…Tak po północy…
Bardzo lubiłam Stanisławę jako aktorkę, bardziej nawet za jej piosenki, za tą wyjątkowa wrażliwość… . Szanowałam jako człowieka - gdy otwarcie mówiłą o swoich błdecah, uzależnieniach i wygranej walce z nałogiem.