Państwo dobrobytu

Ave jarek!

Niedługo dokonamy aneksji Rosji.

3 polubienia

A ceny nie wzrastają. nieprawdaż?

2 polubienia

A to wina Tuska.

2 polubienia

Wolę piwa, niekoniecznie Tuska,

2 polubienia

Słyszałem teorie że Polska ma się stać głównym najważniejszym państwem w Europie, to do Polski będą jeździć emigranci z Niemiec czy Francji… Polska będzie głównym krajem i stałym przewodniczącym grupy V28 xd

2 polubienia

Hehehehehehehehehe!!!

A drugim językiem urzędowym będzie żydowski xd

Niech żyje polsko - chińska granica na Uralu!!!

4 polubienia

A słyszeliście o aferze, że Duda zniósł podatek od wydobywania gazu w Polscei zaraz potem okazało się że Polska ma złoża gazu czy ropy na 30 lat? Odkryła to jakaś amerykańska firma która teraz będzie wydobywać te surowce bez żadnej kasy dla Polski i ewentualnie będzie sprzedawać ten gaz czy ropę polskiemu orlenowi… A Orlen musi szukać surowców na Ukrainie? Czy Polska na serio rzadza Polacy? Xd

Tusk wszędzie łupki widział. Wyszło jak zawsze.

Ale polska ma gaz i ropę które wystarczyły by na uniezaleznienie się od Rosji… Teraz to wyszło oficjalnie…

Ale jak widać polska nigdy ma nie stać się dobrpbytem dla swoich obywateli i ma zapewnić wydobywanie surowców bez żadnych podatków w Polsce dla obcych firm które później dopiero łaskawie sprzedają POLSKI gaz orlenowi! Przecież to jest skandal.

Mieliśmy już łupki i bursztyn pod mierzeją. Gówno z tego wyszło.
Gaz to w dupach mamy jedynie. A ropę ma Rydzyk. W hemoroidach.
Po co nam port w Świnoujściu? Amerykanie mają być alternatywą dla surowca z Rosji.

Może coś tam mamy ale nie mamy hajsu i technologii by toto wydobywać chłopcze.

2 polubienia

Jak zwykle gadasz to co w mediach usłyszysz… :rofl:

A ty co? Wróżka? Prorok?
Słucham zarówno mediów prawicowych jak i lewackich. Wnioski wyciągam samodzielnie. Od Terlikowskiego i Międlara po Olejnik i Biedronia :wink:

Media prawicowe czy tvp? :rofl:
Przeczytałeś mój komentarz wyżej? To oficjalna informacja. Obca firma będzie wydobywać gaz bez płacenia Polsce a później polski gaz będzie sprzedawać polskiej firmie! To trzeba powtarzać XD

Pożyjemy zobaczymy. Bez Trumpa się nie obejdzie.
A ten gaz to wydobywać będą ukraińcy czy skośnoocy?

Kanadyjczycy czy USmani nie wiem dokładnie.

Czyli skośnoocy.

To trzeba się przypatrzeć, kto z polskich polityków w cieniu za tym stoi.

1 polubienie