Papugowałem?

miłościwie panujący przedstawili swoje jedynki. Trochę im pozazdrościłem i choć chwilę też byłem “jedynką” - a co.

2 polubienia

Podobno lepiej byc jedynka niz zerem :rofl:

1 polubienie

ciekawe czy Kukiz też jest tak uchachany

Kukiza ostatnio wyliczili na 4,3 mln dotacji.
A w ogole jest pisjedynką na oplszczyznie
Już dostapil zaszczytu mycia kociej kuwety,

1 polubienie

Zmień nick na “papużek”.
:wink:

1 polubienie

Wreszcie jest na kogo głosować :smile:

2 polubienia

“Uroda” wyborow polega na tym, ze jeden Kukiz z dobrymi checiami swiata nie zbawi. Ciekawe kogo mu prezes do towarzystwa dolozyl?

2 polubienia

Dobrymi chęciami, to on brukować może. W polityce jeszcze trochę umiejętności potrzeba. Bez tego nic nie zdziała.

2 polubienia

Żeby jeszcze polityk CHCIAŁ mieć te dobre chęci :frowning: Dobre dla ludzi, bo dla siebie, to każdy z nich ma.

3 polubienia

Bąkiewicz, Mejza. Same asy

1 polubienie

Mejza to ten uzdrowiciel?
Ja to jestem ciekawa zderzenia Petru i Mentzena.
Byle nie bylo, ze gdzie dwoch sie bije…

1 polubienie

Petru “sześciu króli” będzie rywalizował z przedstawicielem partii, którą sam stworzył - Nowoczesnej? Jakoś nie mam nawet ochoty tego śledzić, ale tak usłyszałam od kogoś. Nowoczesna jeszcze istnieje? Czy Lubnauer cała przeniosła do PO? Wiem, że któraś tam jest u Biedronia, a co z resztą?

1 polubienie

Nie, Petru to jak murzyn na zebrze w Nowoczesnej pojawia sie lub znika. Obecnie w Polska 2050. W przerwach wojuje w przeróżnych instytucjach związanych zarzadzaniem, ekonomia i bankowoscia. Liberal.
Mentzen to Konfederacja WiN.
Rzadzi nia do spolki z niejakom Bosakiem. Tym od ojdyra i Ordo Iuris. Narodowiec.

1 polubienie

A chodzi zapewne zapewne o jego kolege z pracy w Nowoczesnej, niejakiegi Rabieja?
(nie kazdemu gejowi Biedroń :joy_cat:)

1 polubienie

dobre, Rabieja kompletnie nie znam.
Petru jest z wykształcenia ekonomistą, swojego czasu chwalił się, że jego partia to ludzie młodzi, nowocześni, dobrze wykształceni. Jak przyszło do rozliczenia kampanii wyborczej, to okazało się ile warte są ich wykształcenia. Nie dostali zwrotu wyłożonych pieniędzy, bo nie rozliczyli kampanii wyborczej. Pani Gasik-…dalej nie pamiętam i jej mąż nie zdążyli, czy mieli błędy. Ciekawe kto im spłacił pożyczki? Bank odpuścił? później naraziła mi się Lubnauerowa kłamiąc przed kamerami, że Petru poleciał służbowo, co Sam mistrz lapsusów zdementował po powrocie.
Przestałam się nimi interesować, a później zniknęli.

2 polubienia

Sa, tylko poszli do tak zwanego sektora prywatnego.
I tam sobie calkiem niezle radza, przynajmniej wiekszosc.
Co do klamstw w polityce?

1 polubienie

Tym bardziej w polityce trzeba umieć kłamać, a nie jak wspomniana pani. Wystarczyło powiedzieć, że nie wie, że to jego prywatna sprawa.

1 polubienie

Ale to by powiedziala prawdę :smile_cat::smile_cat::smile_cat:
I ile dobrze pamieram yo bylo w czasie jakiejs rozriby sejmowej, strajkow czy bliokady? W kazdym razie prywata czyli wspolny wypad zakochanych na weekend nie byl mile widziany, wiec chciala pewnie tak zrobic, zeby wygladalo na sztywno.
Nie tlumaczy to glupoty.
Ale po tym co wyadywal Macierewicz to bylo bardzo prostolinijne.

1 polubienie