Pasuje to Wam?

Jeśli ta szujowata modka będzie mnie obrażała lub banowała, opuszczę ten serwis na dobre.

Jak sobie przypominam, wielokrotnie juz nam to obiecywałeś. Ale pewnie nic z tego nie będzie, podobnie jak z realizacji HMP i BPDL.

3 polubienia

To będzie dla ciebie ogromna strata.

2 polubienia

Oj tam, ja wlazłam kiedyś na forum chorych psychicznie zobaczyć z czym sie zmagają… napisałam neutralnego choć kontrowersyjnego posta - a chory psychicznie człowiek (omamy słuchowe schizofrenik) - powiedział że posta zgłosi do aminisracji. … podlinkował post do administracji i dostałam wyciszenie ma godzinę czy coś hahaha - chora psychcznie administracja ( potwierdzone) nie mogła się pogodzić z tym że napisałam do koleśia " polecam ci wizytę u psychiatry bo chyba mas rzeczywyście problem ale z sobą ;D" i oczywiście szeroka buźka ze śmiechu jako emotka - wylazłam z tej grupy…już… Nawet jak wyjdziesz i umrzesz nawet to będą cię wspominać wszyscy… zapisałeś się na amen…

2 polubienia

Nie jestem pewny, @Devil, kogo masz na myśli…

Kolego @harmonik co Ty bys tej moderacji zrobil?

W interesie wszystkich i każdego jest opowiadanie się za wyborem mojej skromnejj osoby na Przewodnika Ludzkości, abym uczynił realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, na bazie odejścia od błędnego, antyspołecznego kapitalizmu, na rzecz demokratyczno-ekologiczno-efektywnego socjalizmu non-profit, z budową bajecznych, 50-milionowych Harmonijnych Miast Pierścieniowych (HMP), z jednakowymi mieszkaniami o pow. użytk. 100 mkw. nabywanych na nieoprocentowany kredyt, spłacany po 100 zł miesięcznie, nawet przez 150-200 lat.

Opuść. Wiele się nie stanie, ale przynajmniej średnia IQ się podniesie …

2 polubienia