Patriotycznie, czy nie za bardzo?

Czy kupowanie na obczyźnie czeskiego piwa ale w polskim sklepie jest patriotyczne?

  • nie, to niepatriotyczne
  • tak, w końcu kupione w polskim sklepie
  • trochę patriotyczne, ale na przyszłość kupuj polskie piwo

0 głosujących

Niepatriotyczne bo sklep nawet jeśli Polaków to płaci podatki Kanadzie. A skoro piwo czeskie to wspierasz producentów czeskich.

1 polubienie

Odnoście smaków piwnych, patriotyzm mnie opuszcza,

3 polubienia

Czeskie piwo w polskim sklepie?? Skandal!!!
:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jaki skandal. jaki skandal? Czeskie piwo w polskim sklepie, to dobre zaopatrzenie tego sklepu i oznacza, że właściciel ,ma należyte kiepełe. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A na czym polega “polskość” tego sklepu? Że właścicielem jest Polak?

1 polubienie

Na tym, że artykuły z tym sklepie są sprowadzanie z Polski.
W Holandii sporo polskich sklepów prowadzą Turcy, zatrudniający polski personel
w większości.
Są też polskie knajpy. Znam dwie, tu właścicielami są Polacy.

1 polubienie

A kupowanie bulgarskiej konfitury rozanej w sklepie prowadzonym przez Rumunke i Hiszpana to wspieranie RWPG?

3 polubienia

Właścicielem jest Polak, mamy w nim setki, jeżeli nie tysiące produktów z Polski (nawet sól i mąka jest z Polski) i firma sponsoruje gorzycki dom dziecka. Starczy? :wink: :smiley:

3 polubienia

Polskich knajp to ja znam z tuzin w Toronto :wink:

1 polubienie

E tam, na pewno lepsze niz kupowanie czeskiego piwa od polskich sprzedawcow na terenie Polski…:slight_smile:

Jak najbardziej.
Własciciel sklepu nie po to to piwo sprowadzał aby roztrząsać groteskowe kwestie ale po to aby by ludzie kupili i wypili.

1 polubienie

Nie wiem,nie znam sie,zarobiony jestem.
Polski sklep w Neapolu upadl,teraz jest ukrainski w jego miejscu.
Jedyne co tam kupowalem i nadal moge kupic,to ocet spirytusowy,do tego winnego nie umiem sie przyzwyczaic,jedynie balsamiczny uzywam.

2 polubienia

Jak podatek idzie na Polskę to tak.

1 polubienie