Patrz @Devil

Rozbawiles mnie krzyżem na księżycu,a dziś znalazłam to :grin:

6 polubień

Haha !
Jaka beczka :smile:

2 polubienia

Dostałem czkawki ze śmiechu!!!

3 polubienia

Krzyż na księżycu to żart najniższych lotów XD a tego obrazka to w ogóle nie rozumiem

To pojedź na polską plaże nad Bałtyk, to zrozumiesz.

5 polubień

7 posts were split to a new topic: Księżyc

Na stronie:

można sobie kupić prawa włsnosci do działki na Księżycu o powierzchni 1 akra za jedyne 20 dolarów i ogrodzić parawanikiem albo żywopłotkiem.
Jak NASA chce ladować na Ksieżycu to niech
płaci za parkowanie na Srebrnym Globie.

2 polubienia

Nie ździwiło by mnie to, jako, że zdarza się tobie pisać o rzeczach, o których pojęcia nie masz. Nie zawsze, ale czasem, tak. Czasem, jednak, potrafisz coś bystrego napisać.

Chodziło mi o to jakbyś się poczul gdybyś ty napisał tak jak ja ze nie wiesz w ogóle o co chodzi w tym obrazku a takie vilemo czy ktoś inny odpisał by ci a ty to ogólnie niewiele rozumiesz,… Czyli Chamska odpowiedź a ktoś jesXE chce dyskutować że nie…
A to ze ma chamskie odzywki nawet bardziej od mality to zauważyłem od razu… I każdy chyba widzi że tak jest… Bo widać że reszta potrafi normalnie odpisać…

Propozycja dla ciebie krokodyl ,nie pisz w moich tematach proste nie?

1 polubienie

A ty w moich. Nie potrafisz zachowywać się z kulturą. Już to wiem. Tworzysz kłótnie. Tak. Zgadzam sie

A wypowiadam się w twoich?

Tematu na poziomie "siedzę właśnie w kiblu " omijam jakbyś nie zauważył. Nie ta liga.

1 polubienie

Ja nie traktuje internetu jak życia i nie mam traumy przez innych użytkowników :rofl:

Matko jaki ty żałosny jesteś z tymi tekstami i tym XD.

1 polubienie

Uwierz mi ty bardziej z tym swoim chamstwem.

Ty to ogólnie niewiele rozumiesz.

2 polubienia

A ty to ogólnie jesteś chamem xd

Uważaj na słowa.

Zgadza się. Z tym że tylko dla niekumatych.

2 polubienia