Pęknięta obudowa pralki

Hej, czy można jakoś naprawić obudowę pralki? Wypadł mi odświeżać powietrza z kontaktu i w nią uderzył. Można coś z tym zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź

Na moje oko na pracę pralki nie powinno to wpływać.
Raczej kwestia estetyki
Mozna to potraktowac klejem, ale jesli dziala to czy warto?

2 polubienia

Ja przez 10 lat korzystałem ze zmywarki z pękniętą obudową. Części juz nie można było znaleźć. W czym Ci to przeszkadza? Jeśli pralka pierze – to na zdrowie.

3 polubienia

Moze tak byc, ze wstrząsy przy wirowaniu spowoduja skruszenie. Wtedy wymienic część bo klej nie pomoże
Obudowy po to są, żeby chroniły. Marka i producent zapewniaja o ile sie nie myle 10 lat produkcji części zamiennych, potem zostają hobbysci i rynki staroci :innocent:

2 polubienia

Przecież to spam.Wszystkie nieszczęścia tego świata zawsze zdarzają się tym którzy tu nigdy nie wchodzili

1 polubienie

Pesymista.
Od czegos trzeba zacząć :beers:
Moje bylo czy komus przeszkadza kot chodzący po stole, tfu co ja pisze tupiace dranstwo i do tego korkociag dosbel przedmiot ten ogonem nakrył :rofl::rofl::rofl:
I jak tu otworzyc wino???

2 polubienia

Podejrzewam, że na tej pralce było robione co innego. :roll_eyes: To jest nauczka, że pralka służy do prania a nie do…
I to w Boże Ciało. :roll_eyes: :thinking:

2 polubienia

Kup nową. Nie stać cię?

Ten odświeżacz powietrza musiał być rozmiarów meteorytu, żeby spowodował pękniecie obudowy pralki. :thinking:

2 polubienia

Do tych celów, żeby pękała go nie stać.

1 polubienie

Najgorzej jak pęknie guma

2 polubienia

Takie wrażenia jak z pralki to może przy innej pomocy można mieć :thinking: :roll_eyes:

2 polubienia

Nunu… A co Ty taka ekspertka?? :joy:

2 polubienia

Moja też pękła i po jakimś czasie zaczęłam kupować sweterki. Uznałam, że to znak i będę mieć wrażenia…tylko czasem nad ranem się budzę, czy zdążyłam odesłać po zmierzeniu nie pasujące…

2 polubienia

Aż tak wyczerpującej odpowiedzi nie oczekiwałam. Twoja szczerość robi wrażenie :+1:

2 polubienia

Nie ściemniam jak wątkodawca …odświeżacz powietrza :joy:

Pparszywa 13