Pewnie boicie się, że macie korona(ś)wirusa?

By rozwiać te wątpliwości zrób (cie) sobie test! :smiley:

https://www.youtube.com/watch?v=BYghKN72uXk&feature=share&fbclid=IwAR0irHC12GP50iGmYt_uiRrwNYjOqTBrTLgoJqScb5ky1R6MnL5jwGzd5PY

2 polubienia

Trzeba być zdrowym żeby chorować w tym kraju.

1 polubienie

Ale ten ktoś nie chorował - zrobił test aby sprawdzić czy jest chory :smiley:

1 polubienie

Wielu ludzi tak robi by sprawdzić czy nie mają wirusa gdyż on nawet jeśli jest bezobjawowy może w przyszłości dawać powikłania.

1 polubienie

Ha ha tylko fanatycy …,

1 polubienie

Mnie by było szkoda kasy. Lepiej kupić dobre alkohole za to.

Też tak uważam…

cos mi tu nie pasuje.myslalam,ze robiac test wynik jest juz w cenie testu :thinking:

2 polubienia

Również po to, żeby nie zarażać innych.

1 polubienie

Czemu się boimy? Jeżeli teraz go mam to znaczy że nie mam się czego bać xd

Robiłem, nie mam… za darmo oczywiście

1 polubienie

Racja.

1 polubienie

Co Ci tu nie pasuje? wszystko proste jak drut- jak sama robisz badana ( prywatnie) to płacisz 100 %, jak jesteś pod opieką lekarzy to oni… proste jak budowa cepa :smile:

dopoki slonce wschdzi na wschodzie w wodka monopolowa ma 40% to prezia wicepinokia nie przebijesz

Biedne społeczeństwo pochoruje się, bo ja testu nie zrobiałm… haha :crazy_face:

1 polubienie

widełki są spore… każdy chce zarobić…

1 polubienie

to,ze za prywatne badania placi sie samemu jest wlasnie proste jak budowa cepa :grinning:ale nigdy sie nie spotkalam,ze placi sie za test i jeszcze trzeba zaplacic za wynik tego testu :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

No tak na kasie wystukali po prostu…

Mnie ten wirus już lata wkoło …, 14 dni temu żle się poczułem, dzwonię na 911 bo na normalny do SOR się nie dodzwoniłem. Mówię co i jak, wysyłają karetkę i czekam. Nie interesuje ich czy grypa, zawał, tylko cowid. Co z nim zrobić ? proszę o zmierzenie ciśnienia i glukozy - glukoza 290 ! nigdy takiego wyniku nie miałem, kolejne badanie i cisza, posiedziałem na ławeczce obok z 15 minut i czekam na lekarza, kolejne badanie - ciśnienie prawie w normie dla mnie, cukier nieznacznie spadł. Co dalej ? na pieszo do domu 8 km bo autobusy mają wolną kratkę, i rano do swojej przychodni, i babka rozkłada ręce / kolejna to nie covid ! . Pomoc wskazówkę dostałem w aptece, tyle że potem znowu do szpitala po insulinę na oddział. SOR się wypiął, 20 minut i po mału wszystko wraca do normalności. Okazało się że popsuł się glukometr z przychodni / po kimś / Tyle wiedzy i czasu lekarzy na marne, brak dobrej woli czy zrozumienia problemu. Oczywiście zadzwoniłem do przedstawiciela w stolycy z problemem, i już podobno w wtorek do odebrania nowy na koszt firmy. Moja pani lekarz rodzinna jest bezradna - u niej tylko covid i covid bo takie polecenie z góry, nie zrobi nic by pomóc zbadać czemu taki wysoki cukier, żadnych diet czy uczuleń, ale cukier mam se mierzyć jak i ciśnienie,

W teorii tak powinno być - badanie krwi, moczu, RTG itd wszystko jest w cenie badania