Pewnie wydaje Ci się, że byloby wielką niesprawiedliwością

unicestwienie przez Siły Wyższe, takiego kraju jak Szwajcaria?

A jednak będzie to miało swoją sprawiedliwość. Lepiej, abyśmy to zrozumieli, bo na tym świecie nie żyjemy dla naszej nieharmonijnej bezmyślności, dla naszego bezmyślnego barbarzyństwa, dla naszej nieharmonijnej patologii i dominacji, lecz dla cieszenia się boską harmonijnością świata i życia, jak dzieci (A nawiasem mówiąc, kto to mówił, że dopóki nie staniecie się jak dzieci, żadne z was nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego…)

Szwajcaria ma problem z globalnym ociepleniem tak samo jak reszta świata

1 polubienie

Źródłem dewastacji jest gatunek ludzki

3 polubienia

Woda ĵak woda.
A gatunku bym nie ruszała europejski sam sie wykonczy.

1 polubienie

Jakie to siły wyższe miałyby by to być.

1 polubienie

No siły ponad ludzkim gatunkiem, w tym z innego wymiaru.

Harmonik, przez lata nie zauwazylem tutaj wiążącej i interesującej dyskusji na jakikolwiek temat z Twoim udzialem (jak sie mylę, to mi wskaz takowy), Jesli juz cos napiszesz, to jest to monolog w stylu jaki to jestem mądry i przewidujacy, wiec sie nie wypowiem na ten powyższy temat a akurat mógłbym… Ty i tak wiesz niby lepiej a stawiasz pytania, tylko dlatego, bo Ci sie nudzi i nie masz z kim pogadac…

2 polubienia

Stawiam takie pytania, aby podnosić świadomość tego nieharmonijnego, patologicznego gatunku ludzkiego. .Podobnie stawiał uświadamiające pytania, słynny Sokrates.

@benasek mam litość nad zielonym ego typu premium.

3 polubienia

Doceniam Twój potencjał, @okonek, podobnie jak w poprzednim moim pytaniu o Michale Wiśniewskim.

1 polubienie

Ten sam, co jadł ryby.

2 polubienia

Ktoś Doskonały nie mógł jeść pomordowanych ryb.

Dziwne, żeby jadł żywe

1 polubienie

I żywe, i zabite, są bardzo niewłaściwym, nieharmonijnym, szkodliwym pożywieniem. Tak nie mógłby się odżywiać Doskonały Mędrzec, ani tego propagować.

Teoretycznie i sprawdzone w praktyce? Ostrygi da sie zjesc na zywca :rofl:

Tylko ja nie ptak padlinozerny

1 polubienie

Wręcz przeciwnie. Ryby są bogatym źródłem bardzo potrzebnego kwasu omega 3.

IMG_1753

Chyba Ci umknęło moje przybliżenie, że jeszcze 2 wieki temu marynarze nie łowili i nie jedli ryb, uważając je za szkodliwe…

Ry:bka poza tym lubi pływać

2 polubienia

Harmonik, w ogłupianiu spoleczenstwa nie masz tu rownych… Sluchasz tych bredni na YT i wydaje Ci sie, zes doktorat zrobił…

2 polubienia

To akurat nie jest najważniejsze, czy 2 wieki temu marynarze łowili i jedli ryby, bo to można traktować jako ciekawostkę. Istotne jest, że nieharmonijny, cywilizowany gatunek ludzki daje się ogłupiać w ignorowaniu swej krzyczącej nieharmonijności w świecie ewidentnej HARMONII, w którym tylko dojrzałe, słodkie owoce są odpowiednim, harmonijnym pożywieniem dla gatunku ludzkiego.