Piaskownica Humoreski :D

Sonety moje… niewyparzone

Wypłynęłam na suchego przestwór oceanu
skacowana od rana przyssałam się do kranu
Majtki wkoło latają, niektórym luźno zwisają
szampan sztywno wciąż stoi - Jemu też.

Ku fali łąk szumiących, konopi kwitnących
suszyło mnie od rana chodzę podjarana
bo Ja tam z Nim byłam, miód i wino piłam
szampan wolno wchodził – ON też.

Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie
ile litrów maślanki trysnęło na ścianki
i ciągnie jak balast na dno, że ho ho
ale mi to już wszystko zwisa - Jemu też.

Uprzejmie informuję,
że ja już nie korzystam ze skrzynki pocztowej tego forum.online. Także proszę mi wiadomości nie wysyłać na priv… Jak ktoś, chce coś, to tylko przez mail. Albo real by przywalić se w dziób :smiley: Nie otwieram i nie odpisuję na priv -w tym miejscu.

Sami widzicie, że nawet treści z priva można adminowi zgłaszać :laughing: więc jeśli ktoś podał mi numer PIN na priv- to co złego to, to naprawdę nie ja. :stuck_out_tongue:

A dlaczego?

No moderator nie widzi tresci skrzynek.

Modek raczej nie, ale ktoś kto zarządzą stroną nie przyznałby się przecież. Poza tym można zgłaszać wiadomości z priv (jest takie menu tam), więc przez wzgląd na to menu, już jest czytana wiadomość z priv.

A co, planujesz napad na bank? :grin:

Przejrzałaś mnie :face_with_hand_over_mouth: :mask: :grimacing:

Mów mi Sherlock :sunglasses:

Szerlock? hmm obstawiam, że miałaś (lub w dalszym ciągu masz) już tu konto. Jedziesz na dwóch? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja pierdooooooole,
nie logowałam się tu od ostatniego wpisu czyli na dwa dni jakoś przed Sylwestrem i paczę a tu u mnie nie otwarte wciąż wiadomości ( aż 6 sztuk - jedna była w innym kolorze ale i zniknęła łoł cuda ) m.in. od @waranzkomodo sprzed ponad miesiąca :smiley: ( sorry nie przeczytałam jeszcze, pisałaś- że chciałabyś abym pisała więcej kontrowersyjnych pytań, bo chcesz się w nich udzielać, zadałam ci wtedy pytanie specjalnie dla ciebie -to pytanie o szczepionce pamiętasz? " sikacie w gacie czy coś takiego" aby wiedzieć dlaczego chcesz się w nich udzielać to znaczy potwierdzić tylko… ) łoł nieotwarta wiadomość od @szczerego i od @okonkówny !!!
( sorry Święta Trójca) nie zamierzam nawet tego otwierać więc nie odpiszę wam) a ta stara prókwa dała mi bana w tym czasie gdy mnie nie było hahahahah nawet nie wiedziałam, że go mam bo od dwa dni patrze Sylwkiekm nie logowałam się tu stara prukwo. ha ha ha

rączki ją swędzą więc zamiast się masturbować przed snem pisze już niemal sama ze sobą na tym forum hahaha emerytka nie mająca przyjaciół w realu

Aha niech Trump wygra te wybory !! spadam z tego waszego rynsztoka bo szambem płynąc nie zamierzam.
no i prywata @elsie i @kaziu i @ihtiel @efka szczęśliwego Nowego Roku! jedne z nielicznych normalnych tu osób.

1 polubienie

Aha niech Trump wygra te wybory !! spadam z tego waszego rynsztoka bo szambem płynąc nie zamierzam.
no i prywata @elsie i @kaziu i @ihtiel @efka szczęśliwego Nowego Roku! jedne z nielicznych normalnych tu osób.

2 polubienia

Ja Tobie także życzę wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku.
Mam cichą nadzieję, że powrócisz tu z takim nastawieniem, jaki miałaś na początku. Zawsze było widać, że masz wyrazistą osobowość, ale częściej można było z Tobą się pośmiać i pogadać o “perfumach” z biedry :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A ja to co? Nienormalny? Xd

1 polubienie

Normalny!
Ino inaczej :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dla ciebie szczęśliwego i dobrego roku, oby cię problemy omijały, dużo zdrowia

Wszystkiego najlepszego!