Piechota

Skoro pan Piechota już tydzień temu wiedział, jaki numer listy wylosuje PIS, może wie też jaki będzie wynik wyborów? Co myślicie?

2 polubienia

Może uczeń Jackowskiego?

Wynik wyborów łatwo przewidzieć.

1 polubienie

Łatwiej niż wylosowany numer listy, a mimo wszystko wydaje mi się podejrzane…

1 polubienie

Kto wie gdzie sięga pisowska ośmiornica.

2 polubienia

Tez to czytalam. Cud, panie cud. O wstawiennictwo L.K. prosili?

1 polubienie

Przestań marudzić. To najlepsza władza bo zna kierunki i przyszłość. A ty się czepiasz bo cię od koryta oderwali i nie potrafisz uszanować demokratycznej decyzji Suwenira…tfu Suwerena :wink:

4 polubienia

przeciez start z pierwszym numerem bylby podejrzany…

Przeciez sama nazwa mowi,kto jaki numer dostanie PO-PiS

Masz jakiś dowód że to zostało zrobione tydzien temu i w ogole na te wybory? Czy znowu jakiś fejk żeby zrobić temat? Wiem że kto przeciw pis to nie musi drazyc tematu :rofl: wystarczy że jest powód do grilla XD

A masz google?

Eee to jakis były pelowiec… No ale ok. Jezeli szczerze się nawrocil i żałuje winy to mogę go polubić :rofl:

To taki wice-Czarnecki, co z każdego pieca, może oprócz Samoobrony, chleb jadł. Ale to nie ma żadnego związku z pytaniem.

3 polubienia

Myślę ze wie. Chociaż taki niepewny czlowiek to raczej nie ma dostępu do takich danych.

Chociaż takie 62 procent… Było by pięknie XD

Eeee, wynik to chyba wszyscy znamy…

Szczęście piechotą nie chodzi nawet dla Piechoty, więc Piechota szczęściu swemu pomóc musi.
Za to Piechota piechotą chodzi, tam gdzie i król piechotą chodzi… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ja nie z piechoty.
Ja z marynarki))
A tak obiektywjie patrzac.to wstyd na caly swiat,co wypisuja przed tymi wyborami.
To nie walka wyborcza,a obrzucajie sie gownem.
Gorzej niz dzieci w piaskownicy.

1 polubienie

Nie przejmuj sie, to tylko przejecie amerykanskich zwyczajow. Fakt, ze sa mocno kontrowersyjne

1 polubienie

Nie przejmuje sie,polityka zbytnio sie nie interesuje.
Bo to nie jest rzecz,ktora normaony czlowiek moze zrozumiec nawet fi uprawiajavynpolityke,jej nie rozumieja.

JEST WYJAŚNIENIE!
Okazało sie, (jakże by inaczej) - że to po prostu niechlujstwo albo bezmyślność kandydatów PiS do Sejmu. Wierchuszka partii rozesłała do kandydatów PRZYKŁADOWY wzór plakatu wyborczego, gdzie był zaznaczony nr listy 2 i nr kandydata 6 jako wzór :rofl::rofl::rofl:
I oni to bezmyślnie skopiowali :joy::relaxed::joy::joy:
Wszysycy mają Lista nr 2, miejsce nr 6

2 polubienia