Piekna kobieta

I ja,czlowiek skrajnej niekiedy prawicy,Wam to mówie! :innocent:
Zreszta…Mam to nawet nagrane w domu na VHS.Korwin mowi o wspaniale robiacej “swoje”,pierwszej damie…
Dawno,bardzo dawno temu…Nim wyjechałem…
Inny swiat?Inna kobieta?Inne niespokojne deszcze?
Mam wrazenie ze dzisiaj opiniami dyryguja cwele ktore nigdy w pubie piwa nie pily…
Takie mendy ktore wszedzie wesza wroga a nigdzie nie znajduja przyjaciól.

Kwasniewska do dzis prowadzi, a przynajmniej firmuje czesc tych fundacji z okresu kiedy byla prezydentowa.
A ogolnie to roznica w klasie, temperamencie, inteligencji i moze jednak doswiadczeniu?Kwasniewski nie byl wziety z lapanki jak Duda. Mozna miec zastrzezenia co do rzadow gdzie byl ministrem, do sposobu robienia kariery jako szefa PKOl., ale troche oglady politycznej zlapal, a zona przy nim.
Zreszta zaradna kobita sadzac po pozniejszym zachowaniu - tak latwo nie dala sie zapomniec - jak nie przy mezu, to samodzielnie w telewizji. Uczac manier i jak uciec od bylejakosci.
Jesli choc troche ludzie z tego zapamietali?

1 polubienie

Obawiam sie ze ludzie zapamietali ze byla zoną Olka.
Nie spodziewalbym sie niczego po tlumie.
Tlum to hołota.
Edit…
Wczoraj po meczu,trudno bylo dokonczyc…
Dla mnie to ona,podobnie jak w przypadku Lecha Kaczynskiego,była wazniejszą połową.Pod kazdym wzgledem.Nie tylko wizerunkowym.

1 polubienie

Cała ta hołota powinna byc wynagradzana za efekty a nie zajmowane stanowisko.

Collins! Mama by oczy ręką zaslonila na tę hołotę przez ch.:grin::grin::grin::stuck_out_tongue:

Ciii, juz poprawione…

Gdzie???

Chyba okonek Ci poprawila.:slight_smile:

Juz sie domyslam…Stary numer po koledze o nazwisku Chorosta [i tak tu nie wejdzie wiec niech tam…] :slightly_smiling_face: