Piękny Dzień mamy dzisiaj

A może pamiętasz @efka moje życzenia noworoczne w ten sposób ilustrowane? Dwa razy w przeszłości mi się zdarzyło. I też było fajnie i wesoło.

1 polubienie

Pewnie przybijał tymi jeżowymi kolcami.

2 polubienia

Spożywa, z kropką litera
To miłe zwierzątko kłuje, jak cholera.

5 polubień

Kupa jeża jest nieświeża
A jak świeża to nie jeża.

3 polubienia

Nie paimagesm :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Bo jeza nie glaszcze sie pod kolce.
A w ogole to urocze zwierzaki.

2 polubienia

Mistrzostwo prawdziwe,
z liter trzech,
kalambur zmontować.
Niech go, niech.
image image image

3 polubienia

Żałuj @efka, żałuj bo to byli pienkne czasy. image

2 polubienia

@Antykwa Twoja pomysłowość nie zna granic. Nie wiem jak fachowo nazwać utwór, który “zmajstrowałeś”, ale podoba mi się :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Wszystko jeszcze przed nami @Antykwa :wink:

1 polubienie

Trudno nazwać utwór który nie jest utworem tylko etiudą, wprawką, wstępem. Bo jest to element budowy rebusów co ładnie zilustrował obraz @ZiraaeL.

Oh, przepraszam Cię godny szacunku @ZiraaeL-u że przypisałem Ci winę za to dzieło. Nie wiem, palec mi sie omsknął czy neuron źle zwrotnicę przełożył. Oczywiście całym winowajcą jest @czarny_rycerz. Któremu zresztą gratuluję refleksu i pomyślunku. Stwierdzam że pierwszy krok na drodze do tworzenia rebusów własnie uczyniłeś. image

2 polubienia

Nic tu ładnie nie ilustrowałem. Wypraszam sobie insynuacje wszelakie.

.w mordę jeża.

:grinning:

1 polubienie

Widzę że nie bierzesz odpowiedzialności za czyny swoje. Nic Ci to jednak nie pomoże, jeż wie swoje. obraz

1 polubienie

Te laury nie mnie się należą.

Te image, to wina @czarny_rycerz

2 polubienia

Nic, tylko na Laurach mi spocząć wypada. Tylko czy jedna Laura z drugą na taki układ się zgodzą?
:crazy_face:

2 polubienia

Już raz wyżej Cię uniewinniłem, niniejszym czynię to powtórnie. Stwierdzam iż bez winy jesteś. image

Słusznie uważasz że Laura Ci się należy, co tam Laura, toć na Laury zasłużyłeś.
Wybaczysz mi chyba tę zmyłkę nawet jeśli Laury jednak nie do Twego ło… znaczy, nie Twą skroń umają. image
Ja już łapy w antyvirusie umywam. obraz

1 polubienie

Jeżyce…
Faktycznie,jestem z tego fyrtla.Kiedys Grunwald,teraz juz bez watpliwosci,Jeżyce…
Dosyc mroczny to rejon po zmroku…Ale dla mnie to na zawsze bedzie rynek plus kiedys,gielda plytowa w Wawrzynku [dom studencki].

1 polubienie

Ja kiedyś zrobiłęm kalambur z dwóch liter!

2 polubienia

Przy, litera,
Pszczoły tam bzyczą, jak jasna cholera.

5 polubień