Pierwsi!

Dzisiaj słyszałem w TV jam Pinokio Morawiecki chwalił się, ze Polska jako pierwsza wprowadziła takie i inne restrykcje. I zastanowiło mnie, w czym jeszcze Polska będzie pierwsza w nadchodzących mieisącach. We wprowadzaniu stanu wyjątkowego, jeżeli Dudzie słupki spadną? W ograniczeniu praw obywatelskich? Podnoszeniu podatków? Jakie są Wasze typy?

2 polubienia

Coś wymyślą. Przecież zawsze jesteśmy pierwsi.

1 polubienie

Co to jest,TV JAM? Telewizja improwizowana?
Od kilku dobrych dni,slysze w Anglii:“Look at this guy!!! Jerzy,give us this guy!!!”
Niestety,jesli chodzi o podatki,nie trzeba zarazy a wystarczy socjalizm.I to mamy jak w banku.
Co do reszty,nie byłbym taki pewien czy na Zachodzie wahadło nie dostanie pie.dolca gdy cos ich wystraszy.Boris Johnson rżnie bohatera,na BBC truja o nagłym"ataku"…żonkili w parkach ale juz na channel 5,potrafili przedwczoraj przez 5 godzin straszyc ze skończy sie jak z hiszpanką…

W niemieckim radio ogłaszają:
Od jutra Polska zamyka granice:
Nie dadzą wirusowi nawet guzika od płaszcza
image image

2 polubienia

Jacy pierwsi?
Tiaaa, Chiny to sie nie licza?
Poza tym nie restrykcje sie licza a ich skutecznosc.
Bo jak to mowia dziecko z kapiela wylac latwo.
A jak Duda nie przestanie sie osmieszac do spolki z Pinokiem uzywajac pierwszej osoby typu ja zrobilem, ja zarzadzilem to moze mu sie to czkawka odbic i to szybko. I tak wiadomo, ze marionetkom w teatrzyku tez sie tak wydaje.
A co do ograniczania praw obywatelskich? A kto im zabroni?
Ciemny lud potrzebuje kozlow ofiarnych, nie lekow, szpitali i maseczek.

3 polubienia

Nie da się ukryć, że Kamil Stoch okazał się pierwszym na świecie w tegorocznym Raw Air, i zgarnął kasę Skandynawom, Niemcom, Austriakom, Słoweńcom, Japończykom, a kilka miesięcy wcześniej pierwszym w TCS okazał się Kubacki, czyli Polacy potrafią być pierwszymi.

W pokonaniu gołymi rękoma uzbrojonego po zęby marksizmu, też Polacy okazali się pierwsi, czyli nie jesteśmy takimi nieudacznikami, jakby to wynikało z wiary chrześcijańskiej Polaków.

2 polubienia

Jako pierwsza izoluje swój światły rząd… w trosce o nasze dobro.
Jako pierwsza zacznie przejmować prywatne mienie, również dla naszego dobra…

2 polubienia

Co Ty znowu?
Zapas lekow Ci sie konczy?

Na Twoją mordę to żadna ilość medykamentów by nie wystarczyła. Zaraz to usuniesz, aby inni nie widzieli, jakim dnem jesteś.

Na razie są pierwsi w mówieniu że są pierwsi.

4 polubienia

Z tym mieniem to nie pierwsi. Stan wyjątkowy u mnie to tez mozliwosc uzycia prywatnej wlasnosci w razie koniecznosci.
Oczywiscie przewidywane są formy odszkodowan, ale prywatna czesc sluzby zdrowia i hotelarstwo przeszly juz pod zarzad sztabu kryzysowego.
Uruchomiono zasoby wojskowe i jak na razie namawiaja, zeby bez potrzeby nie wychodzic z domu. Restrykcje zreszta zaleza od sytuacji, a tej na szczescie nie okreslaja politycy, choc zapedy maja.
Fakt, @anon86894402 ma racje, trzeba bedzie po bitwie dokladnie policzyc straty i jednak rozliczyc, zamiast bawic sie w kolejna gruba kreske?

3 polubienia

*tam

Nie usune. Mordeczko Ty moja. Po prostu masz do jutra czas na przemyslenie.

Ale to już od dawna mówią.

1 polubienie

hiszpanka kosila bardziej. To sie tylko blyskawicznie rozprzestrzenia i nie wiadomo jak zmutuje.
To jeden z czynnikow kryzysu, detonator? Kropla przelewajaca czare? Sytuacja byla juz od lat niestabilna. Rownie dobrze mogl byc to swir Kim z atomowa zabawka.

3 polubienia

To oczywista przesada.Ale bardzo charakterystyczna dla Anglii.Ze skrajnosci w skrajność…

Tez to zauwazylam
Zobacza troche slonca w styczniu i wode nieco cieplejsza niz w Arktyce to zakladaja klub morsa i z plazy schodza przypominajac swiezo ugotowane raki :rofl::wink:

1 polubienie

Piersi w sporcie, piersi w nauce!

1 polubienie