Pierwsza dziewczyna/chłopak

Jeżeli jeszcze ktoś pamięta,jak lub jaki był.Opisz wygląd,charakter i…inne okoliczności…

2 polubienia

Miał ładną sutannę
:rainbow:

4 polubienia

Moją pierwszą dziewczyną był chłopak :rainbow_flag:

4 polubienia

Pierwsza dziewczyna
:stuck_out_tongue_winking_eye:
Przykleiła sie do mnie lesba. Do tego stalkerka, jak to teraz nazywają.
Skończyło się tym, ze omalze z moja owczesna sympatią, chlopakiem, malo sobie oczu nie wydrapali. Jak sie okazalo to byli biseksualni. A ja mialam w koncu spokoj.

5 polubień

Moja pierwsza “na poważnie” miała brata DJ-a i siostrę bliźniaczkę.Fajna rodzinka była.Ja miałem niebieski rower i do niej przyjeżdżałem.Daleko nie było-z 300 metrów :wink:

2 polubienia

A to akurat pamietam doskonale bo dluuugo przetrwaliśmy"razem".Pierwsza była wspomniana wcześniej Iwonka ale już w drugiej klasie wyjechała do Gdańska i nigdy więcej jej nie widziałem.
A potem pojawiła się Kasia…Mieszkała bardzo blisko mnie.Rodzice nie poświęcali jej za wiele uwagi i dzięki temu,moglismy całymi popołudniami,przesiadywac bezkarnie na jej poddaszu i słuchać coraz to nowych nagrań z programu 3…
Az do 6 klasy, Kasia nie miała konkurentki…
Miała krotkie włosy co w moim przypadku zakrawa na sensacje…
Lubila chłopięce towarzystwo i grywała z nami nawet w piłkę…Jako bramkarz ale jednak :slightly_smiling_face:
Była nieco niższa,szybko biegała i jak się później okazało,pisala bardzo fajne listy…

2 polubienia

Jam się ledwie załapał na związek… radziecki :grin:

2 polubienia