Pierwszy śnieg

Właśnie pada pierwszy w tym roku śnieg. Duże, mokre, pozlepiane płatki, ale nie śnieg z deszczem, tylko sam śnieg. Czyli, że z pogodą nie jest jeszcze tak źle. Od razu o świętach zaczęłam myśleć :wink:
U kogoś z Was też już śnieg padał?

1 polubienie

Nieee… Dziś dreszcz akurat…

2 polubienia

Zazdroszczę:))
O śwìetach myślę już od poniedziałku :grinning:.

1 polubienie

W tym sezonie śnieg jeszcze u mnie nie padał, więc mogę tylko zapodać przywiezioną z Bałkanów piosenkę o śniegu

2 polubienia

To nic. U Was też napada. Dachy u mnie jeszcze białe. I drzewa też. :grin:

2 polubienia
3 polubienia

Nie lubię zdradzać swojej lokalizacji, ale u mnie też pada śnieg. Niestety, obecnie jest to śnieć z deszczem :cloud_with_snow:

2 polubienia

Oj tam troszke mozesz zdradzic. Europa chociaz? :thinking:

2 polubienia

Daniel ma flagę UE, więc chyba Europa.
U mnie śnieg nadal na dachach mimo pięknego słońca.
Dzisiaj już botki założyłam, a nie pantofelki. :grin:

3 polubienia

Na pewno tam, gdzie pada śnieg z deszczem :cloud_with_snow: :wink:

2 polubienia

Taaaa
Ja mialem do niedawna flagę Mali…
:grin: :guinea:
Ale moze na Kongo sobie zamienię…
:shushing_face: :congo_brazzaville:

1 polubienie

A to Ty nie mieszkałeś wtedy w Mali???
em65

Nie, to dlatego, ze pracowałem z dzieciakami czyli z małymi ludziami.
To dlatego tam mialem Mali

A to nie o to z kim sie pracuje chodzi? :thinking:

2 polubienia

O to też. O wszystko. O całokształt, więc wlepię sobie chyba flagę Anglii, bo podoba mi się ich humor.

1 polubienie

Każdy pretekst jest dobry, żeby założyć nowe buty.

1 polubienie

Z Mali to mam od pewnego kolesia regularne zyczenia typu Milej niedzieli, wesolego dnia czy fajnego wieczoru… Czytam, bo to po francusku, ale chyba juz niedlugo przestanę, no bo ile można… :grin:

2 polubienia

Nie lubisz takich sympatycznych życzeń??? Ja takie dostaję codziennie telefonicznie od koleżanki z Wrocławia.
…że też jej się chce… :woozy_face:

2 polubienia

Dobrych zyczeń nigdy za wiele, jednak wolałbym, by mi o pogodzie pisał.Chyba by było wiecej pożytku.

2 polubienia

A mi koleżanka moje oczęta dopieszcza, bo z życzeniami przesyła obrazeczki: pieski, kotki, usteczka, serduszka, laleczki, kózki, misiaczki i wszystko co jeszcze jest pięęękne i słodziutkie. :joy:

2 polubienia

Mam dobry pomysł. Musimy sparowac tych naszych znajomych. Jestem pewien, ze beda do siebie pasowac :grin:

2 polubienia