Pierwszy zakup!

Chyba tak. Ale to logiczne, mieć wózek w takowem przypadku.

2 polubienia

U mnie dziadkowie kupują wózek dla 1 dziecka ( ja mam jedno) potem już tylko ciuszki.

Podobno w oczekiwaniu na dzidzię odradzają zakupów dla niej, ale ja nie wytrzymałam i zakupiłam skarpeteczki jak mój najmniejszy palec w uniwersalnym kolorze żółtym (!) z kwiatkami po bokach :yum: Bo do końca nie wiedziałam kogo powiję na ten padół i nie chciałam wiedzieć.
Miałam tylko nadzieję, że to nie będzie dziurawiec :stuck_out_tongue: :smiley:
No i nie pomyliłam się - 100% chłopa w chłopie mam ! A dobrze mi tak ! :stuck_out_tongue:

5 polubień

Ja też czułam , że będzie dzyndzelek :wink: i tak się stało , kosmetyków nie podkradał, zakupy dzwigał :wink:

3 polubienia

I urody mamie nie odebrał podczas … :stuck_out_tongue:

3 polubienia

O kurde , nie będę o tym pisać …
Jaka ja byłam szpetna w ciąży (((((

2 polubienia

To ja Eva miałam prawdziwy luksus. Tylko 9 kg do przodu i niewielka piłeczka z przodu, a rodziłam 2 godziny (w tym godzina w szpitalu do porodu).
W tym momencie szacun dla niego, że się tak rwał na ten świat i mnie oszczędził :smiley:

2 polubienia

He he he, chcialbys zebym na Ciebie wsiadla??? :sweat_smile:

1 polubienie

To za czasow urodzin Juli pampersy byly wylacznie w pewexie!

1 polubienie

Z wozkiem pomogla mi kolezanka… :slight_smile:

Ja kupilam WSZYSTKO w duzej ilosci! I ja po prostu wiedzialam, ze bedzie Jula (chociaz nie dbalam o kolory…) :grin:

1 polubienie

Szczesciara!!! :grin:

1 polubienie

Ja dopiero po i musieliśmy się szybko zwijać, bo wcześniaczkiem był.
A było to łóżeczko i wózek z tych głównych :yum:

1 polubienie

Żebyś wiedziała elsie.
Czasem jak słucham opowieści, jakie dramaty kobiety przeżywają, to aż strach ! … :scream:

1 polubienie

@Aszka_J ja 20 kg do przodu , ale wszystko zostawiłam na porodowce , byłam jedyną z płaskim brzuchem dzień po porodzie, zrobiłam się chudsza niż przed ciążą byłam .
Za to synuś w cìęzkich bólach (moich) urodził się taki piękny :grin:
Śniada cera jak po solarium , maleńkie czarne oczka , drobniusieńki , no miłość od 1 wejrzenia.

2 polubienia

Ha ! Ta miłość u mnie też największa, piąteczka Eva ! :slight_smile:
Zawsze powtarzam, że to facet mojego życia ! :smiley:

2 polubienia

No tak, jesli wczesniaczek to trudno sie przygotowac! U Juli tez moze byc wczesniej…

Chcialabym sie odmlodzic, ale zeby to juz bylo po urodzeniu Juli… :frowning:

@anon75849589 Dziewczyny, to najcudowniejsze uczucie!

1 polubienie

@elsie , żadna inna miłość nie jest tak silna jak do dziecka.
Oczywiście mówię za siebie.

2 polubienia