Pięty, pięty co jest z wami?

Czytając o jakiś rozświetlaniach przypomniał mi się achillesowy problem wielu pań - popękane pięty. Latem widać to aż za bardzo.
Kobieta ładna, zgrabna a jak spojrzeć na piętę to tragedia. Pęknięcia tak głębokie że można by się tam schować. Na dodatek często są brudne.
Czy tak trudno dba się o pięty drogie panie? To ja facet a mam gładkie bez roboty. WTF?
Wielu facetów bardzo na stopy zwraca uwagę.

2 polubienia

A co Ty taki Piętaszek?

1 polubienie

Bo se popaczec lubie jak ide za laską. Piękne ciało, zgrabna pupa, długie włosy a pięty jak ziemia dotknięta wieloletnią suszą.

1 polubienie

Ja się na tem nie znam.

Bo pewnie tylko cycki cię interesują.

Tee @Devil a nie chodzi Tobie o piętagram?

3 polubienia

Teee ty się od pentagramu odpiętol. Nie znasz dnia ani godziny. Wielka pięta zmiażdży tą planetę jak mirabelkę.

1 polubienie

I szczaw. Ja piętolę!

2 polubienia

o? tak trudno pedikiur zrobic co jakis czas?
ale @Devil to o czym piszesz (zaniedbanie) jest nie tylko problemem w Polsce - i nie tylko kobiety zwracaja uwage na stopy i ich zadbanie ( nie mowiac juz o zapachu)
co do pekajacych? patrz wyzej

1 polubienie

Kiedyś napisałam w necie , że nie stosuję makijażu , ktoś mi odpowiedział , że zaniedbana kobieta w dzisiejszych czasach to wstyd.
Pomyślałam zaraz o tych umalowanych ,czarnych stopach…

Tak jest bardzo często. Zadbane jest wszystko oprócz pięt.

1 polubienie

Zgrabna dupka, zgrabny nosek
Fajnie zaczesane włoski
Tylko do cholery jasnej
Pięty jakieś jak Cejrowski…

3 polubienia

No teraz to pojechales rowno,omalo sie winem nie zakrztusilem)))

1 polubienie

Skad wiesz czy wszystko ? Jesli biore prysznic czy kapiel , to i po pietach spłynie.

2 polubienia

Cejrowski musi mieć twarde bo łazi po lasach.

Masz gładziutkie?

1 polubienie

Na temat tego pana to nie chce dyskutowac on ie tylko piety ma twarde.

2 polubienia

On ma coś z rycerza.

2 polubienia

Nie , dlatego muszę o nie dbać i czasu na makijaż brak.
Używam szlifierki do pięt , potem maść z mocznikiem i najczęściej chronię stopę przed wysuszeniem w okresie letnim.
Dzisiaj mi szpak i gołąb toczył walkę o wafla na trampku, chciałam zrobić fotkę i uciekły nim się ogarnęłam , ale widać buty , które zdzieram prawie całe lato, traktuje to jako rodzaj pielęgnacji stóp.

1 polubienie

Jak ktoś o siebie nie dba to co zrobisz ?