Piffko mniam mniam

Gdy kupujecie piwo, kupujecie np. po dwie butelki kilku rodzajów, czy trzymacie się jednej marki?
Czym jeszcze się kierujecie? Ceną? Smakiem? Kolorem? Ładną etykietką?

1 polubienie

Zawsze (odkad sie pojawilo) kupowalam reddsa i wszyscy sie ze mnie smieli…

1 polubienie

Głównie browarem.

1 polubienie

Gatunkiem,miejscem produkcji,czasem cena…

2 polubienia

Kupuję, gdy danego piwka jeszcze nie piłem. Dodatkowymi atutami będą kolorowe kapsle, których jeszcze nie mam, rodzaj (pale ale, porter albo w ogóle ciemne piwko lub z jakiegoś egzotycznego kraju). Dzięki takiej “polityce” wypróbowałem chyba wszystkie rodzaje piwa z około 150 państw.

4 polubienia

Jestem tradycjonalistą piwnym i trzymam się ulubionych smaków. Ale ten mój konserwatyzm fundamentalny nie jest, na nowe smaki jestem otwarty i czasem szukam czegoś nowego.

1 polubienie

Nie jestem smakoszem piwa, czasem w dni upalne dostaje ślinotoku , zauważyłam, że najbardziej mi smakują pierwsze łyki prosto z butelki , nazwy nie wymienię bo chyba nie wolno reklamować tyskiego :shushing_face:

2 polubienia

Kieruje sie tylko i wylacznie smakiem.
Preferuje Peroni forte(chociaz ostatnio sie popsul smak,po przejeciu browaru przez Chinczykow))
I Corone.Nie trawie puszkowego piwa.
Tylko butelka,lub z,kija’’

3 polubienia

Bez znaczenia. Byle mokre i procentowe.

1 polubienie

Aaaa tez lubie probowac,jednak mam swoje ulubione gatunki.

1 polubienie

Kiedy bylem w Bolonii,bylo w knajpach jeszcze jedno,o dlugiej,chyba dwuczlonowej nazwie.Z kija,rewelacja ale…zapomnialem nazwy…

2 polubienia

Tych piw obecnie jest tyle,ze trudno spamietac nazwy.
Dobre tez jest piwo Frezer,butelkowe,butlka z klipsem,rzadko spotykane.

2 polubienia

Nie kupuje w ogóle.

Tego akurat nie znam ale faktycznie,jest zatrzesienie.
Chyba jednak najczesciej sprawdzam jaki browar.Czasem mnie to intryguje,czasem sie wystrzegam :grin:

1 polubienie