Piffko mniam mniam

Gdy kupujecie piwo, kupujecie np. po dwie butelki kilku rodzajów, czy trzymacie się jednej marki?
Czym jeszcze się kierujecie? Ceną? Smakiem? Kolorem? Ładną etykietką?

1polubienie

Zawsze (odkad sie pojawilo) kupowalam reddsa i wszyscy sie ze mnie smieli…

1polubienie

Głównie browarem.

1polubienie

Gatunkiem,miejscem produkcji,czasem cena…

2polubienia

Kupuję, gdy danego piwka jeszcze nie piłem. Dodatkowymi atutami będą kolorowe kapsle, których jeszcze nie mam, rodzaj (pale ale, porter albo w ogóle ciemne piwko lub z jakiegoś egzotycznego kraju). Dzięki takiej “polityce” wypróbowałem chyba wszystkie rodzaje piwa z około 150 państw.

4polubienia

Jestem tradycjonalistą piwnym i trzymam się ulubionych smaków. Ale ten mój konserwatyzm fundamentalny nie jest, na nowe smaki jestem otwarty i czasem szukam czegoś nowego.

1polubienie

Nie jestem smakoszem piwa, czasem w dni upalne dostaje ślinotoku , zauważyłam, że najbardziej mi smakują pierwsze łyki prosto z butelki , nazwy nie wymienię bo chyba nie wolno reklamować tyskiego :shushing_face:

2polubienia

Kieruje sie tylko i wylacznie smakiem.
Preferuje Peroni forte(chociaz ostatnio sie popsul smak,po przejeciu browaru przez Chinczykow))
I Corone.Nie trawie puszkowego piwa.
Tylko butelka,lub z,kija’’

3polubienia

Bez znaczenia. Byle mokre i procentowe.

1polubienie

Aaaa tez lubie probowac,jednak mam swoje ulubione gatunki.

1polubienie

Kiedy bylem w Bolonii,bylo w knajpach jeszcze jedno,o dlugiej,chyba dwuczlonowej nazwie.Z kija,rewelacja ale…zapomnialem nazwy…

2polubienia

Tych piw obecnie jest tyle,ze trudno spamietac nazwy.
Dobre tez jest piwo Frezer,butelkowe,butlka z klipsem,rzadko spotykane.

2polubienia

Nie kupuje w ogóle.

Tego akurat nie znam ale faktycznie,jest zatrzesienie.
Chyba jednak najczesciej sprawdzam jaki browar.Czasem mnie to intryguje,czasem sie wystrzegam :grin:

1polubienie