Piłka nożna

szukałem tematu na dziś i właśnie podsunął mi go “Ostry” z Antyradia ( dla nie wtajemniczonych Aleksander Ostrowski) .
Czy jest jakaś reprezentacja z którą nie możemy przegrać w piłkę nożną?
Pytanie na kanwie ostatniego meczu z Mołdawią. Przyznaję że meczu nie oglądałem bowiem żaden ze mnie kibic piłkarski (choć zdarza się mi oglądać mecze z ligi mistrzów). Na polską reprezentację położyłem “embargo” już parę lat temu.

4 polubienia

Dałem serduszko za to, że szanujesz swój czas i nie oglądasz tych szuszwoli…

2 polubienia

Tee…, @janusmakroniusz a kiedy wrócisz do zagadek…, aa? :stuck_out_tongue: Całkiem nieźle Tobie to szło, jak pamiętam…

1 polubienie

Już się wczoraj wypowiadałem o tej zdumiewającej satysfakcji jaką antykibice, czerpią z kopania własnej druzyny…
Kiedy zaś,odnosimy sukces,"kibice"natychmiast znikają lub szukają "usprawiedliwienia"dla tej anomalii,wietrząc udział spiskowców,kryminalistów,układów i nade wszystko,przypadku jaki trafia się tylko głupiemu…
Ale skoro uparcie pytasz…
Nasza drużyna na papierze,jest ok.7-8 miejsca w Europie.Na kilku pozycjach mamy zawodników z top-5 a choć złota era bramkarzy,powoli przemija,wciąż w bramce jesteśmy światową potęgą.
Pytanie brzmi, DLACZEGO jest jak jest?
Choć obaj mówimy o tym od kilku lat,zacytuję @birbanta który wskazał na głowę.Polski futbol jest zepsuty.Ma mentalność na styku chuligana i dziwki.
Nie posiada elementarnej woli dawania z siebie wszystkiego,czym różni się całkowicie od reszty dyscyplin uprawianych w Polsce.I jest to kuriozum bo nic tej postawy nie usprawiedliwia.Tych piłkarzy nie było nawet w planach gdy orły Górskiego, podbijały świat.Nie ma więc mowy od podciągania się pod dawne sukcesy…
Pora się dzisiaj pogodzić bo Santos to chyba jednak nie Lavarini albo…potrzeba znacznie więcej czasu.Tyle że my go nie mamy…Wiele drużyn przechodzi kryzysy jak choćby Holandia pod koniec lat 80 lub Anglia na przełomie lat 70/80
Tyle że oni nie przegrywali z outsiderami…:face_with_head_bandage:
I jeszcze jedno…
Właśnie wygraliśmy z tzw.Niemcami.Towarzysko ale jednak…Ile ekip na świecie,na to stać?

4 polubienia

powoli zaczynam zaglądać

2 polubienia

wiem że się nie obrazisz, więc nie zgodzę się z Tobą w kilku kwestiach i w kilku przyznam całkowitą rację.
Polski futbol jest zepsuty.
Mamy zawodników z top-u.
Nasza drużyna jest 7-8 na papierze. Nie będę przyjmował zakładów gdyby teraz miała rozegrać mecze z każdą z reprezentacji Europy - taki kontynentalny puchar- na którym miejscu byśmy się uplasowali.
“Złota era” bramkarzy jak zacytowałeś - chylę czoła.
Jednak tutaj moje za się kończą.
Złych nie będę wymieniał. Jestem jednak uczciwy kopię noe tylko leżącego. Jak jest na topie też mnie to nie wiele robi. Wybrałem inne dyscypliny

1 polubienie

A nie mógł byś tak trochę…, mniej powoli? Tak tylko pytam… :grinning:

2 polubienia

Suszawola?

Ale że co? :thinking:

Weź mnie nie wqrwiaj. Polska nie ma reprezentacji w piłce.

1 polubienie

teraz oglądając wiadomości, dowiedziałem się o wyniku i przebiegu meczu. Zakładając temat, tak jak napisałem opierałem sie na zdaniu komentatora radiowego.
Teraz słuchając wypowiedzi piłkarzy…

Moze nie poćwiczyli przed tym a co wy myślicie, że to tak łatwo dopaść piłkę jak kulkudziesięciu facetów tez za nią biegnie na boisku? :thinking: Ale może ten, co go wywalili z rus.klubu teraz da radę pobiegać za nich wszystkich. Bardzo dobra karma do niego wróciła po tym, jak związał karierę z tym zespołem kacapaskim…

NoTo troche szkoda ze nie piszesz, z czym sie nie zgadzasz…Jak tu rozmawiac o problemie?:innocent:
Grunt ze zgadzasz się z tym co raczej dyskusji nie podlega.

1 polubienie

Wyschnieta studnia
Lub nieudany odwiert🤣

Dorosły wróbel nie weźmie Ci nic z ręki, prędzej się wyprowadzi w zaświaty.

No chyba, że to wróbel znajomy … Przerabiałem za dzieciaka.

U mnie dorosle oswojone. Ale faktycznie żeruja, dziobia z doskoku
a w ogole wróbel?
Martwi mnie, ze ich jest mało

Brak słów, ciągle to samo. Myśleli już chyba o pięknych wakacjach, a tu sami sobie je zepsuli. W drugiej połowie zachowali się jak dzidziusie.

1 polubienie