Piłka upomina sie o swoje

No i to jest przykład który odpowiednio sytuuje w świecie,naszych tzw. kibiców.
Skoro tak łatwo sie dzisiaj lokalizuje informacje ,o czym mówiliśmy przy innym temacie,to powinno się takich kretynów pozbawiać sprzętu.
Jak pijanych zabójców,prawa jazdy.

1 polubienie

Nie wiem - wyłączyłam się z tematu Lewandowski.
Lubie jak “nasi” wygrywają. Szkoda, bo jest dobry w tym co robi. A że piekiełko hejterskie? Są ludzie, ktorzy sami niewiele, ale ich ulubionym “sportem” jest przeszkadzanie innym.

1 polubienie

A w tv Holendrzy szaleją w temacie Euro 2024. Dużo uwagi poświęcają dziś naszej drużynie, oglądnąłem nawet fragmenty treningu, były wypowiedzi Probierza i naszych.
Osobnym tematem jest Lewy. Oni, naprawdę się go boją. Dali też piękny reportaż o nim, w Polsce chyba takiego jeszcze nie było.
W tej chwili też leci program w temacie, ale wypowiada się ich trener.
Oczywiście, priorytet będą miały transmisje w naszej wspólnej grupie i bez problemów pierwsze trzy mecze Polski sobie obejrzę. Ciekawe, czy będą ostatnimi zarazem? :shushing_face: :joy:

2 polubienia

Na razie bać się chyba nie muszą…
Ale to miłe.

2 polubienia

Coś zaczyna pachnieć, że chyba, jednak zagra z Holendrami. Cały głupi z tego jestem.

Pożyjemy, zobaczymy.
Jak reprezentacja sobie poradzi w pierwszym meczu, to bedzie wiadomo czy Lewandowski bedzie mial nieco wiecej czasu na regeneracje?

1 polubienie

Wszyscy wokół mówili ze to przerwa na kilka tygodni…I teraz nagle ma grać? :thinking:

1 polubienie

No właśnie.
Przedwczoraj, np, znalazłem w mediach informację, że Francuzi nie wierzą w kontuzję Lewego. Zdurnieć można.

1 polubienie

Zagrywka psychologiczna?
Albo cos o czym nie wiemy, a wynikajace z układów Lewandowski - reszta swiata :joy:

Obawiam się czegoś innego. Dostanie środki przeciwbólowe i wyjdzie. A, zresztą, cholera wie o co chodzi? :shushing_face: :man_shrugging:

1 polubienie

Sytuacja z napastnikami jest tragiczna bo jakoś nie potrafię uwierzyć w Bukse…W Piątka nie wierzyłem nigdy…

1 polubienie

Kiedyś wierzyłem w Piątka. Teraz to sam nie wiem, ale raczej nie spełnił moich oczekiwań. Co tu, zresztą gadać? Teoretycznie jesteśmy na straconej pozycji, a jak będzie praktycznie? Jakoś nie mam przekonania, że wyjdziemy z tej grupy. :man_shrugging:

2 polubienia

Dużo zależy od pierwszego meczu i chyba dobrze ze to Holandia.Porazka z Francja wpędziłaby w kompleksy a z Austria,wywolalaby furię i masowy “hejt”.
Holandia nie jest poza zasięgiem a pierwszy mecz, grupowy, to wielka szansa i tu trzeba się bić jak o życie.

1 polubienie