Piłka upomina sie o swoje

Na razie mecze towarzyskie…
I od razu spytam ponieważ właśnie wylądowałem a tu transmisji meczu Polaków,nie ma…
Czy faktycznie to aż tak dobrze wyglądało?
Polska-Ukraina 3:1…
Na razie ale to jeszcze tylko 4 minuty…

Czyli nikt nie oglądał,tak? :thinking:

Kolego nie. Nie oglądałam.
Dla mnie to sa mecze na zasadzie zgrania drużyny.
Okiem trenera.

1 polubienie

Tak,zgadza się.
Po to są.
Ale też dają pewien obraz.
Nie zadawałbym tego pytania tutaj gdyby nie wygrana i to praktycznie,bez Lewandowskiego.Wwszędzie ale nie tutaj!
Natomiast teraz widzę ze wygrana odbiera mowę,tradycyjnej szczekaczce która tu zwyczajowo ma miejsce… :joy:

Gra zespolowa to nie rewia gwiazd.
Bolesne to?

Wręcz przeciwnie!
Krzepiące.

Niestety, z przyczyn ode mnie absolutnie niezależnych nie mogłem obejrzeć tego meczu. Szkoda. Gdyby to było dziś, to co innego. Wczoraj nie miałem gdzie.

1 polubienie

Ja to napisalam w kontekscie Lewandowskiego. I zjawiska jakie w pilce noznej wystąpiło Real Madrid i jego galacticos

To, ze ktos byl gwiazda zespolu? Niekoniecznie musi sie przełożyć na sukces innego.
I mam taka “cichutka nadzieję” ze arabom kupowanie #gwiazd tez bokiem wyjdzie.

A tak w ogóle…Anglia przegrała na Wembley z Islandią,0:1 :innocent:

A Francja remisuje z…Kanadą.W piłkę,nie w hokeja :innocent:

1 polubienie

No to ciekawostka ornitologiczna :rofl::rofl::rofl:

Na onecie sa fajne wynurzenia Grzegorza Laty,po meczu z Ukraina.Plus kapitalny komentarz co do portugalskich selekcjonerów którzy nam się przytrafili :joy:

1 polubienie

Dzisiaj mija kolejna rocznica zwyciestwa Polaków nad Meksykiem,podczas argentyńskiego mundialu w 1978 roku
Polacy wygrali 3:1 a warto wspomnieć że w składzie Meksyku pojawiał się juz…Hugo Sanchez…
Bramki strzelili Boniek [2] i Deyna…

1 polubienie

Boniek? Też rudy :woozy_face:
,

?
Co znaczy,“też”?

Rude to fałszywe :rofl:

A akurat Boniek to moj “kolega z roku” studiwal trybem indywidualnym, a czasem zdarzylo sie ze go widywalam, bo Widzew pany. O pozytywny wizerunek dbal.i role kibica docenia.

1 polubienie

Oglądałam. Paskudne faule Ukraińców na Polakach w meczu towarzyskim! Aż się Probierz wkurzył i podszedł do tego ich trenera…

Z Turcją tracimy napastników i mimo iż kolejne zwycięstwo idzie w świat,bilans wydaje się być ujemny…Zostało chyba 6 dni… :thinking:
Drużyna bez Lewandowskiego,traci na swobodzie albo inaczej,przeciwnik “zyskuje” przynajmniej 1,czasem 2 piłkarzy,normalnie oddelegowanych do pilnowania Roberta…
To tylko teoria ale wszelkie tryby awaryjne na 5 minut przed turniejem to jednak niepokój :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Stresu mam za duzo , odreagowuje
A co ja poradze, ze lubie wyscigi samochodowe?

W niemieckich, belgijskich, holenderskich mediach jest dużo o kontuzji Lewandowskiego. Podejrzewam, że i w innych też. To określa pozycję Lewego w świecie jako piłkarza wbrew skretyniałym i zakompleksionym rodzimym hejterom.

2 polubienia