PiS niezatapialne?

Najświeższe sondaże wskazują na ogromną przewagę PiS. Z czego to wynika? Ano z tego że ten poyebany naród myśli że Yarek wyciąga hajs z dupska i go rozdaje. Za free. I liczy na więcej.

2 polubienia

W Polsce tak, Polonia w UK w większości głosuje na Korwina, gdyż nie mają wypranych mózgów i widzą co się dzieje

A to już jest groteska z tą polonią. Angażują się w sprawy kraju nad wyraz intensywnie. I fajnie im się kwiczy tam na zachodzie żyjąc za euro lub funta. Wśród multikulti na dodatek. Jak polakowi dasz w portfel to żadna burka ani żaden tęczowy mu nie przeszkadza.

Ale na kogo tu głosować co ?
:stuck_out_tongue:

1 polubienie

Na lewicę. Mają ponad 11%.
Obawiam się że rozwalą gospodarkę bo też sporo socialu chcą dawać ale poza tym wszystko mi pasuje. No może poza adopcją dzieci przez homo pary ale co mnie to obchodzi. Kopać hetero nikt nie będzie :wink:

1 polubienie

Powiem Ci , że mam tak dosyć polityki, kłótni w kraju , przekonywania mnie, że PO czy PiS jest lepsze, że wysiadam .
I chyba najlepiej będzie jak się skupię tylko na sobie .
Na przeprowadzce na nowe lokum , na moim małym trzecim biznesie, o którym myślę od dawna .
Będę sobie kombinować jak dobrze żyć , a resztę zostawiam Wam :stuck_out_tongue:
Mam inne sprawy na głowie :stuck_out_tongue:

2 polubienia

niektorzy o zgrozo to i za dolary zyja :smiley:
a poki co obywatelstwo polskie tez mam i nikt mi tego zabrac nie moze.
podobnie jak ewentualnego prawa glosu.
tyle, ze ja nie mam zamiaru do hiszpanskiego politycznego szamba dokladec jeszcze polskie.

1 polubienie

Ja tam glosuje u nas,na,Ojca Chrzestnego’')))

2 polubienia

W strone ziemi leci A PO PIS,
Raz pizgnie i bedzie posprzatane,tylko pozamiatac))

I przez taką obojętność wygrywają oszołomy.
Ty się polityką nie interesujesz ale pamiętaj że polityka interesuje się tobą.

5 polubień

Dokładnie Malita! Marsz na wybory!

4 polubienia

Według mnie wcale nie z tego to wynika. Po prostu nie ma na kogo głosować… Można powiedzieć że każdy kto głosuje na PiS po PSL SLD jest nieświadomy, czyli zdecydowana większość osób biorąca udział w wyborach jest nieswiadoma, ale jednak w tej swojej nieświadomości większość z tej zdecydowanej większości wybiera pis bo na kogo ma zagłosować? (nieświadomy czyli odpada antysystemowa partia) na PO po tym co pokazali? Na komunistów? Na PSL który pokazał jak szanuję wyborców? Nawet kukiz się skompromitowal totalnie, bo PSL w ich ankiecie zajął ostatnie miejsce wśród partii z którą powinni iść do wyborów a mimo to Kukiz wybrał właśnie PSL a nie Kolonko konfederacje czy bezpartyjnych którzy mieli dużo więcej głosów w tej ankiecie… A taka miała być u kukiza demokracja bezpośrednia tfuu… Skończył się człowiek…

Dzisiaj wracałem z Polski do Niemiec … Moja fotka z tej “wyprawy”.

DSCN7107a

8 polubień

Wyszlo mi: PIPIĘ ĆHUJ

1 polubienie

Tak, czytalam…