PiS niezatapialne?

Dokad nie bedzie silnej opozycji to na pewno…

KLIK

1 polubienie

Niezatapialne. Ma stały elektorat któremu imponuje taka buta i pogarda wobec innych… gorszych.

W ogóle owacją na stojąco w sejmie pożegnano kłamczucha i beznadziejnego, mściwego i wyniosłego marszałka. Terlecki zaś, niczym tresowany ogar, popisywał się przed prezesem wyłączając mikrofon Nitrasowi. Teraz będziemy słuchać o tym ile latał Tusk…a o tym że Kancelaria Sejmu okłamuje dziennikarzy, słyszeć nie będziemy.

4 polubienia

W ogóle: Dlaczego Kuchciński odszedł? Przecież według partii nic nie zrobił złego? Odszedł bo jak podkreśla PIS: Partia słucha narodu :wink:

Czyli za każdym razem jak naród zechce ukrzywdzić kogoś “niewinnego” to partia go poświęci w imię słupków? Ciebie, mnie, każdego…

4 polubienia

Oczywiscie mysle tak samo, ale smutno…

1 polubienie

Czasem sie zastanawiam,czy nie lepiej bylo za Gierka.
Czy ci przebrzydli komunisci,nie byli bardziej uczciwi.
Czy aby Kowalski,nie mial wiecej swobody.

2 polubienia

Czasem tez tak sobie mysle…

To znaczy,ze cos jest na rzeczy.

1 polubienie

PiS bardzo wysoko ustawił socjalną poprzeczkę. Robią pikniki na wioskach, spotykają się z szarakami.
Poza tym dali ludziom kupę kasy. Jak na takich nie głosować? Nikt nie zastanawia się co będzie dalej. Ekonomia się kłania.

4 polubienia

Dodatek rodzinny jest wlasciwie w calej europie i to wyzsze kwoty.
Coz takieyo wiecej dali,co by moglo dotyczyc wszystkich obywateli?

13-tki dla emerytów, 500+ dla inwalidów, obniżka pit o 1%, zwolnienie z pit osób do 26 roku życia, podwyżki dla nauczycieli, wyprawka szkolna. A i za krowy i świnie chcą dawac. :wink:

Czyli ty do Tuska nic nie masz że LATAŁ? Bo chodzi tylko o pis tak? Jak widziałem w tv jak dziennikarze tvp pytali polityków PO o loty za ich kadencji, i te pyskowki oze strony PO na poziomie gimnazjum… I oni się maja za lepszych xd w ogóle zaczynasz wyrastac na głównego antypisowcy na pytamy… Każdy już sobie chyba odpuścił :rofl:

Te 500 dla inwalidow to sa jaja w bialy dzien.
Kto pracowal nie dostanie nic,wzglednie jakies marne grosze.
PIT zerowy,to mozna zaliczyc,troche lodym pomoze,tyle,ze np.w ojej branzy najnizsza placa byla 1200€za 21 dni roboczych
A kwota wolna odpodatku,to 7500€ najnizszy prog podatkowy 11%

Jeśli chodzi o porównanie lotów Tuska i Kuchcinskiegi to poniżej masz wszystkie różnice

2 polubienia

A Pis owacja na stojąco i Marek, Marek… dla gościa który przed kamerami łgał :wink: To że odwołali Kuchcińskiego bez powodu… to wina Tuska :wink:

Fenomen Pisu to fakt, że przy ich standardach i poglądach… każdy nienawistnik może się lepszym poczuć.

Nikt nie uważa że wina Tuska oprócz fanów Tuska… Którzy ciągle widzą Tuska i na każde oskarżenie PO piszą wina Tuska. I to jest dokładnie to samo co pisałem o politykach. Lgal jak każdy ale to on jest zły tylko… I znowu teraz będzie… Co? Wina Tuska… Ale taka jest prawda… Każda próba pokazania że poprzednia władza lepsza nie była, kończy się tym że przeciwnik pisu mówi przesmiewczo że znowu ta wina Tuska i koniec dyskusji… Przecież wiem że ci którzy krytykują teraz pis a odcina ja się od tego jak było wcześniej, nie działają w systemie opozycja władza, tylko po pis… I dlatego wina Tuska i koniec tematu xd nie jestem tylko przeciwnikiem władzy będąc w opozycji, jestem przeciwnikiem pisu i bronie PO

Polacy przyzwyczajeni - jeden Bog, jeden proboszcz, jedna partia.
programow costam+ moze byc wiecej.

1 polubienie

Najgorsze to,ze 500 a dziecko dostanie i ten,co zzrabia 100 000/mies.
Inwalida,ktory jest niezdolny do samoistnej egzystencji,moze otrzymywac nie wiecej niz 1600 pln wraz z tym 500pln.
Mnie akurat adoptowaloobce panstwo.
Nie mam tutaj 500+
Ale tzw.dodatek opiekunczy wynosi 600€(nie podlega opodatkowaniu)
Sprzet rehabilitacyjny otrzymuje gratis,plus rehabilitanta przychodzacego do domu 3× w tygodniu.
Wozki domowy,wyjsciowy(z napedem elektrycznym) raz na trzy lata- gratis.
Teraz beda mi montowac winde na pietro-gratis.
Wszelkie srodki higieny,opatrunkowe-gratis.
Leki gratis,ewentualnie5€/recepta,bez wzgledu na koszt.
Acha dodatek rodzinny nadzieci.208€ na kazde,50€ na niepracujaca zone.
Jak to dobrze byc adoptowanym.
Wybaczcie,nie u iem sobie wyobrazic zycia rencisty,ktorego renta wynosi 1600pln i jest niezdolny do samoistnej egzystencji.
Trumna+

3 polubienia

Głosujcie na PO, a będzie jeszcze gorzej. Prawda jest taka, że nie macie zbyt wielkiego wyboru, bo jedni i drudzy to złodzieje

2 polubienia

Dlatego tylko lewica :wink:

Albo Korwin. Zależy od poglądów.

Póki będzie demokracja i głosy głupiej większości, to w Polsce nic się nie zmieni