Plazing naging?

Teraz to juz tylko zgrywusy)))

2 polubienia

TERAZ to mozna sie juz tak zgrywac, ze az hej!!!:slight_smile:

2 polubienia

Teraz mozemy sie zgrywac,gdyz jedyne co w sypialni stoi,to budzik)))

3 polubienia

Jeszcze jest lampa…:slight_smile:

1 polubienie

Wisząca. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Wiszaca tez jest…:slight_smile:

1 polubienie

Lampa tez wisi)))

2 polubienia

Nawet lampa…:slight_smile:

2 polubienia

Takie czasy nastaly.
Nawet zona lampe glaskala,nie chce stac.)))

2 polubienia

Już wiem że ta naga 9 latka to może być wcale nie taki skrajny przypadek. Przed chwilą na przystanku widziałam 8 latke, może 7 łatkę w samych majtkach i bluzeczce. Ja wiem, że jest ciepło, wręcz gorąco, ale bez przesady od czegoś są krótkie spodenki

1 polubienie

Ja widziałam w Auchanie, taką trochę starszą, ok 16-18/ lat, w majteczkach dźinsowych. Pół tyłka było widać, szczególnie, jak szukała czegoś na dolnej półce.

1 polubienie

Jaka siara?Jaka siara??:yum:

2 polubienia

Kolejny news w oparach absurdu:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24932301,orneta-dwie-17-latki-stana-przed-sadem-zaklocaly-spokoj-plywajac.html#a=362&c=159&t=7&g=c&s=BoxNewsImg1

1 polubienie

A ptaki i ryby nie zakłócały tam porządku?
Coś ta policja ma mało do roboty ostatnio?

2 polubienia

Vil, sorry, Tobie pasuje a mojemu ni hu hu :wink:
A sama też bardzo lubię… popatrzeć :smiley:

2 polubienia

Tez to czytalam…:slight_smile:

@Bingola
Normalna kolej rzeczy. Było zgłoszenie w wyniku którego policja była zobowiązana podjąć interwencję. Skoro już się fatygowali, to teraz są zobligowani działać zgodnie z przepisami i wytycznymi. A redaktor też z czegoś musi żyć, więc mamy pełno takich “sensacyjnych” wiadomości.

1 polubienie

Na miłość boską - o 4 rano nie wolno sie wykąpac na golasa?

1 polubienie

Można, tylko lepiej nie drzeć przysłowiowej japy po pijaku. W artykule wyraźnie było napisane, że było zgłoszenie o zakłócanie porządku. Dalej to już efekt domina.
Gdyby redaktor napisał, że policja nie podjęła interwencji i pijane siksy utopiłyby się w tym czasie, lub po interwencji zaniechała dalszych czynności pomimo że były one pod wpływem, pisałbyś teraz z goła co innego. Dla chcącego pretekst zawsze się znajdzie.

2 polubienia

Co do tych gołych dziewczyn w jeziorze, to, moim zdaniem, szekspirowskie; wiele hałasu o nic. Dla mnie sama golizna, to pikuś, ale hałasy mogły kogoś wkurzyć. Najgorsze jest to, że wlazły do wody po pijanemu. Mogła być tragedia z tego. Myślę, że nie wytoczy się tu armat przeciw wróblom i kary dotkliwe nie będą.

5 polubień