Plazing naging?

5 polubień

No przesada. Nie wiesz kto może być na plaży. Nie chciałabym żeby jakiś zboczeniec napalał się na moje dziecko… Poza tym 9 latki czasem już dojrzewają fizycznie.

5 polubień

Dodam, że wyznacznikiem może być odpowiedz na pytanie czy taka 9 latka rozebrałaby się w szkole przy swoich kolegach/rowieśnikach…

2 polubienia

Absolutnie jestem temu przeciwny niezależnie od wieku. To jakiś przedpotopowy zwyczaj. W USA rodzice poszli by za to do więzienia. Dziś gdy każdy ma kamerkę w telefonie to może zrobić z niej użytek w takie sytuacji A potem, wiadomo…

7 polubień

Ano wlasnie. Wierzyc mi sie nie chce…

2 polubienia

Nawet “rozkosznego roczniaka” ubralabym w majty z pielucha!!!

2 polubienia

Mój Piotrek gdy był maluchem to chodził po plaży w pampersie, a potem juz w majteczkach. Gołego go nigdy nie puszczałem, równiez w trosce o higienę.

6 polubień

Ciekawe, czy rodzice byli “odziani” jak większość na plaży?
Tyle się trąbi o pedofilach, a ci rozbierają prawie nastolatkę, w tak wielkim skupisku ludzi, jak plaża :flushed:

3 polubienia

Raj dla księży pedofilów i nie tylko księży.

2 polubienia

No wlasnie!

@Devil @Bocca-Lupo Ludzie nie maja wyobrazni…

2 polubienia

@Devil – dla murarzy!

3 polubienia

@elsie Ja myślę, że oni po prostu są bezmyślni i głupi.
Inna sprawa, gdyby to była plaża w ustronnym miejscy, ale i wtedy nie wiem, czy pozwoliłabym dziecku, w tym wieku na rozebranie się do rosołu.

3 polubienia

Jakrozumiem naturystow,to tego procederu nie rozumiem.
Moj mlody zawsze mial majteczki na sobie,chocby po to by nie klapnal gola pupa w niezbyt czysty piasek .

6 polubień

Oczywiscie, naturysci to zupelnie co innego! A piasek, faktycznie, czysty nie jest…

Nie wiem jak obecnie na polskich plazach,ale dawniej w piadku,mozna hylo wszystko znalezc,od petow,po stluczone butelki,jakies rezztki jedzenia

1 polubienie

@Leone_Marco założyłeś nowe konto?

1 polubienie

Nie wiem, może to była plaża nudystów i dziecko od maleńkości przyzwyczajane było do nagości (swojej i cudzej) - wtedy to tylko mnie dziwi.
Ale jeśli to miałaby być normalna, tekstylna plaża, to jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Dlaczego? Bo, po pierwsze, nie mam zaufania do prawdomówności mediów, a po drugie dziecko już ok 7-go roku życia zaczyna być wstydliwe. dziewczynki potrafiły karkołomne wyczyny uskuteczniać, żeby na basenie zmienić mokry kostium na suchą bieliznę (przebieralnie 4, a dziewczynek 19), a autobus czeka… Nie pozwalają, nawet mamie, wejść do łazienki podczas kąpieli, więc paradowały by nago wśród obcych??

6 polubień

Zalogowalem sie przez FB,gdyz cos namieszalem z haslem,na poprzednim))

1 polubienie

Wiedziałam, że to Ty, bo poznałam tego przystojniaka na zdjęciu :smiley:

1 polubienie