Po co aktualnie samoloty latają?

Latają bo muszą zaopatrzyć głodnych
Macie inne zdanie? :radioactive:

I spragnionych…

Piwo wazy :joy: w butelce nawet bardziej
Ceuta, Melilia i miesca stategiczne zwykle nie sa samowystarczane

1 polubienie

Ruch lotniczy to nie tylko przewozy pasażerskie, ale i towarowe. W okresie pandemii ilość zakupów w sieci znacznie wzrosła, w tym towarów z zagranicy, to i samoloty na pusto nie latają. :wink:

3 polubienia

Wliczone w koszty zakupu?

1 polubienie

Niektóre samoloty latają, bo muszą mieć jakąś okresową normę wylataną, podobnie piloci.

1 polubienie

Jednak lata ich serdecznie mało. Patrząc na niebo niebieskie nad nami z rzadka można białą, przesuwającą się smugę zobaczyć. A były czasy że w jednym momencie i siedem na raz widziałem.
Regularnie dostaję mejle zachęcające do skorzystania z przelotu na trasie którą kiedyś przemierzyłem. Bilety w cenie 30% procent tego co wówczas zapłaciłem, a skorzystałem wtedy z okazyjnej obniżki. Więcej zapłaciłbym za pociąg do Katowic. Zastanawiam się czy te przeloty rzeczywiście się odbywają.

1 polubienie

Nie moje to zmartwienie. Chiński rząd dotuje do kosztów wysyłek w e-handlu, stąd taki wysyp chińskich sklepów internetowych.

2 polubienia

Co do ilosci malo tych lotow, to fakt
A jesli chodzi o błękitne niebo? Od tygodnia ma barwe od kosci słoniowej po sine niczym świeży siniak

2 polubienia

Bo Chinczycy są agresywni w handlu
Inwestują

1 polubienie

@Antykwa mieszkam koło lotniska
Lataja, obciazone towarem nie stonka turystyczna

2 polubienia

Czyli sprawujesz pieczę nad tym co tam wyprawiają. Jeśli tak to jestem spokojny, wszystko musi grać. image
A ponieważ ja roli stonki nie lubię odgrywać, więc postaram sie w moich rozlicznych lotach po Europie i okolicach, szerokim łukiem omijać to Twoje lotnisko. image

Oj nie przesadzaj, bo doniczek zabraknie :nerd_face:

1 polubienie

Wiosna idzie, czas na przesadzanie.

Lotnisko w Alicante zostalo uznane za strategiczne. Jest odpowiednio wyposazone, na tyle ze samolot na glowe nie powinien mi spasc. Meteoryt tez może :heart:

1 polubienie

W celach biznesowych.

Kazdy pilot,bez wyjatku,musi spedzic w powietrzu okresloną ilość godzin.I muszą to byc godziny w miare"aktualne".

2 polubienia

Zgadza się trening czyni mistrza

2 polubienia

Dostarczają moje płyty… czyli de facto: przelatują je :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

To nawet nie o to chodzi…Nie mozna latac bez praktyki.Nie mozna ryzykowac ludzkiego życia jesli mozna temu zapobiegać…To jest moim zdaniem,az nadto oczywiste.

2 polubienia